Oksijen üreten cihaz: O3

Çığır açabilecek iş fikirlerini ve en güzel inovasyon ürünlerini araştırmaya devam ediyoruz. Şehir hayatının getirdiği yaşam şartları ve yüksek sanayileşme oranları her geçen gün atmosferdeki oksijen oranını azaltmaktadır. Ayrıca depremler, maden kazaları vb. felaket senaryolarında oksijen hayati önem taşımaktadır. Hem boğucu şehir havasından bunalanlara rahat nefes aldırmak hem de felaket senaryolarında hayat kurtarıcı olmak için geliştirilen bu cihaz kendi oksijenini üreterek kullanıcısına sınırsız oksijen desteği sunuyor.

DesignAffairs STUDIO’nun tasarım ekibi tarafından geliştirilen ve O3 adı verilen bu harika inovasyon ürünü, suni oksijen üreten bir cihazdır. Kirli çevre koşullarında insanların hayatta kalmasını sağlayan tek çözüm olduğu için yeri doldurulamaz bir cihaz olacaktır.

oksijen-tupu

Oksijen üreten bu cihazla ilgili bahsedilmeye değer bir diğer özellik de tekrar doldurulabilen sıkıştırılmış oksijen tertibatının yerli oksijen tedarikçileri aracılığıyla değiştirilebilmesidir. Ayrıca cihazın kişiye özel ağızlıkları da vardır.

Tekrar doldurulabilen sıkıştırılmış oksijen tertibatının içindeki zar esnektir ve yıkanması kolaydır. Kullanıcı dudaklarıyla zarı kolayca ayarlayabilir. Kullanıcı tekrar doldurulabilen sıkıştırılmış oksijen tertibatını basitçe çevirerek oksijen akışını kontrol edebilmektedir.

oksijen-ureten-cihaz

Hayatta kalma şansımızı yükselten acil durum ekipmanları ile ilgili iş fikirlerini ve inovasyon ürünlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir