Online lastik bayiliği alarak hayatınızı değiştirin!

Tanım: etyres eksiksiz bayilik paketi sunan, online siparişten ülke genelinde mobil lastik değişimine kadar birçok hizmet sunan online mobil lastik satışına öncülük eden bir firmadır.

Fırsatlar: dünya genelinde franchise fırsatları

İşletme türü: franchise

Bayilik maliyeti: 80,000 TL

Ev merkezli: evet

Bayilik alarak kendi işini kurmak isteyen girişimcilere özel birbirinden güzel bayilik veren firmaları ve bayilik fırsatlarını araştırmaya devam editoruz.

2014 yılında hayatınızı değiştirin ve Türkiye pazarına girmeye hazırlanan İngiltere’nin ilk online lastik firması olan etyres’den bayilik alın.

1992 yılında kurulan etyres online lastik satışıyla ilgili standartlar getirmiştir ve sektöre hakim olmuştur. Etyres tam teçhizatlı kamyonuyla ülke genelindeki müşterilerine mobil lastik takma ve değiştirme hizmeti sunmaktadır.

 

Neden etyres?

Etyres yıldan yıla artan kar marjı sayesinde ekonomik gerilemelerden etkilenmeyecek bir bayilik fırsatı olduğunu kanıtlamıştır.

Güçlü büyüme ve kazanç potansiyeli: etyres kanıtlanmış bir iş modelidir. Etyres bayiliği aldığınız takdirde brüt kar marjınız %25 seviyelerinde olacaktır. Bayilik sahipleri aktif bir biçimde desteklenir. Örneğin işlerini büyütmeleri için filolarına fazladan kamyon eklenmesi gibi.

Garantili satışlar: etyres e-ticaret sitesi ve iyi eğitimli tele satış ekibi vasıtasıyla bayilerine haftanın yedi günü iş paslar.

Tek bölgede satış:  yeni bayilik sahiplerine tek bir bölge tahsis edilir. Bu belli online, telefon ve ulusal hesap siparişlerinin sadece o bölgedeki franchise’a yönlendirileceği anlamına gelir.

Finansman gücü: etyres esnek finans seçenekleri sunar. Franchise iş modeline uygun güçlü bankalarla iyi iş ilişkileri vardır. etyres tam zamanlı satın alma modelini kullanır ve kullanılan bu model paranızın bloke olmasını engeller.

Ödüllü sistem: etyres yakın zamanda İngiliz Franchise Derneği’nden Yılın Franchisor’ı ve Franchise Pazarlama ödülünü almıştır

 

Bayilik paketi

Kapsamlı eğitim: etyres bayilik sahiplerine bilmeleri gereken her şeyi işe başlamadan önce anlatır. Eğitimler genel merkez tarafından yürütülür ve bu eğitimler hem satış hem de uygulama eğitimlerini kapsar. Yeni bayilik sahipleri şunları öğrenir: ürün bilgisi, pratik beceriler, satış becerileri, pazarlama, bilgi teknolojileri, veri yönetimi, finans ve işle ilgili temel bilgiler

Devamlı destek: operasyon ekibi düzenli olarak bayileri ziyaret eder ve yeni ürünler, ekipmanlar ve uygulamalarla ilgili eğitim verir.

Gelecek yatırımları: teknolojik gelişmelere yapılan düzenli yatırımlar etyres’nin online ve mobil lastik değişim sektöründe ön plana çıkmasını sağlamıştır ve sağlamaya da devam edecektir.

 

Özet

Franchise türü: otomotiv/ lastik/kamyonet

İdeal bayi profili: proaktif, bayiliği geliştirmeye ve büyütmeye hevesli pratik insanlar

Kuruluş yılı: 1992

Bayilik vermeye başladığı yıl: 1995

Bayilik sayısı: 62

Ne iş yapabilirim diyenlere özel en karlı bayilik veren firmaları ve cazip iş fırsatlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir