Seyyar Açık Hava Sineması

Hem ev içinden hem de dışından parçaların bulunduğu bir eğlence anlayışını tercih ediyorsanız açık hava görüntüleme için tasarlanmış Open Air Cinema şişme projektör ekranı tam da size göre bir alet. 2.7×1.5 m ile 6×3,3 m arasında değişen dört farklı boyutta olan aleti, Cinebox Home System şirketi üretmiş.

Ürünün paketi içinde şişirmek için bir hava üfleyici ve dahili PlayStation 3, DVD ya da Blu-Ray oynatıcı seçenekleriyle standart, 720p ve 1080p çözünürlüklü bir projektör bulunuyor. 2.7×1.5 m boyutundaki standart çözünürlü Open Air Cinema paketinin fiyatı ise 2.199 dolar.

 

Açık hava televizyonu

Projeksiyonlar açık havada gündüz vaktinde görüntüleme için kötü bir seçenek olabilir. Bu nedenle güneşli bir havada görüntüleme keyfi yaşamak için 201 inçlik C SEED LED TV sizin için daha iyi bir seçenek olacaktır. C SEED tarafından “dünyanın en büyük açık hava televizyonu” olarak nitelendirilen bu televizyon, kullanmadığınız durumlarda zemine inmesini sağlayan katlanabilir bir ekrana sahip. Şirket ürünün fiyatının süper spor bir otomobil fiyatıyla neredeyse eş değer olabileceğini söylüyor fakat siz yine de C SEED ile ürünün fiyatı konusunda doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Bu ürünün fiyatının da bir mangal partisi için çok “tuzlu” olduğunu hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir