Shell Bayilik Şartları

Tanım: Global bir marka olan Shell’le iş ortağı olabilirsiniz. Global düzeyde başarıyı yakalamış bu markanın desteğini alarak kendi akaryakıt istasyonunuzun sahibi olabilirsiniz.

Fırsatlar: Türkiye çapında

İşletme türü: iş fırsatı

Minimum yatırım: 400,000 TL

Eğitim: var

Yüksek kazançlı, başarılı bir iş kurmak istiyorsanız shell bayiliği almak sizin için doğru bir seçenek olabilir. Detaylar için yazımızı okumaya devam ediniz.

 

Harika bir iş fırsatı mı arıyorsunuz?

Birinci sınıf bir ekiple kendi işinizi yönetin

Akaryakıt istasyonları artık sadece benzin satmıyor. Müşteriler benzin istasyonlarına gittiklerinde farklı birçok ürün ve hizmetten faydalanıyor. Shell akaryakıt istasyonlarını bir numara yapan sadece Ferrari’yle olan ilişkisi değildir. Global ölçekte 25 milyon müşteriye hizmet eden ve 56,000 satış noktası olan Shell tam anlamıyla birinci sınıf bir yatırım fırsatı sunmaktadır.

Kendini sürekli geliştiren ve yenileyen şirket Türkiye ağına yakın zamanda onlarca nokta daha ekledi. Yaptıkları işin temelinde istikrarlı ve kaliteli müşteri hizmetleri vardır. Bu nedenle başarılarını yeni seviyelere çıkaracak akıllı, hırslı ve çalışma heveslisi insanlar arıyorlar.

 

Başarınızı görün

Bir tane Shell akaryakıt istasyonu işletmek büyük bir sorumluluktur. Birden çok Shell akaryakıt istasyonu işletmekse daha büyük bir sorumluluktur. Akaryakıt istasyonlarının birçoğu 7/24 açıktır ve yılın 365 günü hizmet verir. Bu nedenle görev başında olmasanız bile ekibinizin birinci sınıf hizmet standartlarını sürdürdüğünden emin olmanız gerekir.

Bu sizin liderlik gücünüzle ve yetki devri kabiliyetinizle alakalıdır. Motivasyonunuz yüksek olursa ve iyi organize olursanız işlerin kontrolünüz altında olmasını sağlayacak standartlar belirleyebilirsiniz. Bu nedenle her zaman profesyonelliği teşvik eden ve her türlü insanla iyi geçinen – en azından müşterilerinizle – bir insan olmanız gerekir. Şunu aklınızdan çıkarmayın ki başarınızdaki en önemli etkenlerden biri devamlı müşterilerdir. Müşterileri kazanmak sizin ve ekibinizin elindedir.

 

Fırsatlar

Kendi hesabına çalışan bir bayi olmanız becerilerinize, yaklaşımınıza, hevesinize ve kararlığınıza bağlıdır.  Bunun karşılığında Shell kar eden bir akaryakıt istasyonu, yakıt, destek ve bayi eğitim programı sunar.

Kendi hesabına çalışan bir bayi olarak bütün yakıt satışlarından komisyon alırsınız ve aynı zamanda bütün araba yıkama satışlarından kazanç elde edersiniz. Ayrıca Shell’e kararlaştırılmış telif ücretlerini de ödemeniz gerekir.

Bir taraftan maliyetlerinizi kontrol ederken bir taraftan da işleri büyütebilir ve tahmini satışları geçebilirsiniz. Bu sayede gelirinizi arttırabilirsiniz.

Kendi dükkanınıza sahip olabilir ve kendi fiyatları belirleyebilirsiniz.

Kendi personelinizi çalıştırabilir ve yönetebilirsiniz.

Dükkanlardaki ham ürün yelpazesini Shell belirler ancak kararlaştırılmış yerel çeşitler ekleyebilirsiniz ve kendi fiyatlarınızı belirleyebilirsiniz.

 

Shell petrol bayiliği almak karlı mı?

Geliriniz Shell akaryakıt istasyonu türüne ve lokasyona bağlı olarak değişecektir ancak potansiyel kazancınız yıllık 210,000 TL ve 350,000 TL arasında değişecektir. Ayrıca hedefinizi aşarsanız ve maliyetlerinizi kontrol ederseniz ek kazanç elde etme şansınızda vardır. Kazanç ve nokta sayısı çeşitlilik gösterecektir ve garanti değildir.

 

Shell petrol bayilik maliyeti

Bayilik maliyeti, açacağınız petrol istasyonunun büyüklüğüne bulunduğu şehre ve konuma göre değişkenlik göstermektedir. Şirket emniyet amacıyla banka garantisi de istemektedir. Maliyet analizi firma ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Destek

Şirketin verdiği kapsamlı eğitim gerekli becerileri kazanmanızı sağlar. Gerekli niteliklere uyum sağlamanız için daha en baştan Shell akaryakıt istasyonlarında denetimli iş tecrübesi kazanırsınız ve yerinde eğitim programları alırsınız. Eğitim depozitosunun 10,000 poundu eğitim tamamladığınızda iade ediliyor.

 

Sonraki adımlar

Sunulan fırsatlarla ilgili kafanızda bir şeyler canlandığına göre başvurunuzu yapabilirsiniz. Shell’in aradığı niteliklere sahipseniz sizi davet edeceklerdir ve detayları yüz yüze görüşeceklerdir. Bu sayede daha fazla soru sorma fırsatı yakalarsınız ve birlikte çalışmakla ilgili daha net bir fikriniz olur. Şirket her aşamada net ve dürüst olma garantisi verir.

 

Shell petrol bayilik başvurusu

Shell Bayilik başvurusu için iletişim bilgileri:

Tel: 0212 376 00 00 – lütfen 2′yi tuşlayınız

E-posta: istasyonyatirimlari@shell.com

Petrol istasyonu açmak isteyenlere özel bayilik veren firmaları ve bu firmaların bayilik şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Yorumlar

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Malkara Keşan yolu üzerinde Keşan gidiş istikametinde 6000 metre kare arazimiz var burasını benzin istasyonu yapmak istiyoruz. Geliş istikametinde 3 benzinci olmasına rağmen Keşan gidiş yönünde yakın çevrede benzin istasyonu yoktur. Arazimiz KADIKÖY köyü karşısında ve tarla görünmektedir. Ne yatırım gerekiyorsa ne işlem yapılması gerekiyorsa yapmak istiyoruz. İsteğimiz benzin alırken de tek tercihimiz olan SHELL firması ile çalışmaktır, şimdiden teşekkür ederiz. Arazimizin ana yola 180 metre cephesi vardır.

  2. Iğdır Aralık yolundan 9000 metre arsamız var potansiyeli yüksek bir yer günlük 120 tırın mısır ve balye yüklediği bir 25 köyün geçiş güzergahı ve cifcilerin pompayla su çektiği bir yer ana yola cephesi 150 metre petrol istasyonu açmak istiyorum ve Shell bayisi olmak istiyorum

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir