Saniyeler İçinde 20 Yaş Daha Genç Gösteren Mucizevi Krem

Kulağa fantastik bir fikirmiş gibi gelebilir ancak yeni geliştirilen bir krem, adeta 2. bir cilt görevi görerek saniyeler içinde yüzünüzdeki kırışıklıklardan ve göz altı torbalarından kurtulmanızı sağlıyor.

Kozmetik sektöründe, üç boyutlu baskı tekniğiyle üretilen sentetik cildin hayvanlar üzerinde test edildiğini daha önce görmüştük. Şimdi ise araştırmacılar cildi başarılı bir şekilde daha genç gösteren bir krem geliştirdiler.

Harvard’dan ve bir kozmetik şirketi olan Living Proof’tan bir araya gelen bilim adamları, yapmış oldukları yüzlerce araştırma ve testten sonra 2 farklı katman olarak uygulanan, cilde saniyeler içinde genç görünüm verebilen ve sudan etkilenmeyen mucivezi bir krem geliştirmeyi başardılar.  Öncelikle göz altı torbalarını yok etmesi amaçlanan kremin, su geçirmez özelliği dikkate alındığında sedef ve egzama gibi kuru cilt hastalıklarının tedavisinde de etkin olarak kullanılması bekleniyor. Su geçirmez katmanı, uygulamadan 24 saat sonraya kadar kalıcılığını koruyabiliyor. Ayrıca, yapılan klinik testlerde hiçbir kullanıcıda yan etkiye sebep olmadığı da kanıtlanmış durumda.

İnovatif kremin uygulanışı ve etkisi hakkında daha somut bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

 

İlginizi çekebilir

Sağlığa Zararlı Kozmetik Ürünlerini Belirleyen Uygulama
Karlı Yatırım Alanı: Dermokozmetik Sektörü

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir