Su Geçirmez Kulaklık

Sony walkman su geçirmez kulaklık üretti.  Duşta, havuzda, denizde ya da yağmurlu havalarda sudan etkilenmeyen ve suya karşı yüzde yüz etkili olan ürün sayesinde her yerde, her an müzik dinleme olanağı bulabilirsiniz. Su geçirmez kulaklık bir çift kulaklık olarak harici müzik çalar olarak tasarlanmış.

Sporcuların, özellikle de yüzücülerin hayatı, uzun süren antrenmanlarla geçer. Antrenmanlar hep havuzun içinde gerçekleştiği için yüzücüleri çok memnun eden cihaz sayesinde, yüzücüler antrenmanlarını sevdikleri müzikleri dinleyerek çok daha keyifli olarak yapabiliyorlar.

Yüzme sırasında kendiliğinden müzik çalma özelliğine sahip olan cihaz sizin seçtiğiniz parçaları sırasıyla, sizin değiştirmenize gerek kalmadan çalma özelliğine sahip. Büyük bir talebe karşılık veren Sony markası, bu ürünle tüm gözleri ve ilgileri üzerine toplamayı başarırken, oldukça da büyük takdir topladı.

En kısa zamanda elektronik eşya satan mağazalarda, Sony bayilerinde, telefon ve aksesuarları satan dükkânlarda bulunacak olan ürünün satışı başladı bile. Her yaştan kişiye hitap eden bu cihaz sayesinde Sony yetkilileri çok ümitli ve üründen büyük satış adetleri ile büyük kar marjları bekliyorlar.

Eğer siz de bir gsm markasının cihazlarını ve aksesuarlarını satıyorsanız, ya da böyle bir iş planlıyorsanız Sony’den çıkan bu ürünü mutlaka ürün yelpazeniz içine almalısınız. Çünkü herkes bu ürüne sahip olmak isteyecektir. Böyle bir ürünle ticarete atılmak da son derece akıllıca bir iş olacaktır diye düşünüyoruz.

Herkesin ihtiyacını karşılayacak olan ürün yakın zamanda herkesin kulağında olacağı için, bu ürünün satışını yapmadım diye sonradan çok üzülebilirsiniz. Hedef kitlesi olarak herkes baz alındığı için insanlar arasında çok kısa sürede yayılması beklenen ürün sizin de ticaretinizi desteklemeye ve hızlandırmaya yardımcı olacak nitelikte bir ürün.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir