Sualtı Dalış Motoru ile Yüzme Deneyiminiz Baştan Sona Değişecek!

Kollarınızı ve bacaklarınızı kullanarak yüzmek artık geçmişte kaldı. İçinizdeki Su Adam’ı (Aquaman) ortaya çıkarmak istiyorsanız Sublue şirketinin yeni ürünü Whiteshark MIX’i denemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz. Son derece hafif ve itiş gücü yüksek olan bu sualtı yüzme motoru sayesinde artık “yüzme” zahmetine katlanmanız gerekmiyor.

Sublue’nin kurucu ortağı ve CEO’su Jiancang Wei, ürün hakkında Yeni İş Fikirleri‘ne şöyle dedi: “Geliştirdiğimiz cihaz, sizi suda dolaştırırken eğlendiren ve size büyük kolaylık sağlayan bir ürün. Whiteshark MIX’te çift pervane bulunduğundan yüksek hıza ulaşabiliyor. Ayrıca cihazda özenle tasarlanmış güvenlik unsurları da bulunuyor. Dünyadaki en küçük sualtı scooterı olan Whiteshark MIX’i sırt çantanızda bile taşıyabilirsiniz. Bu başarılı inovasyon ürünü, James Bond’un en yeni ve teknolojik oyuncağı desek pek de yanılmış olmayız bence.

Whiteshark MIX, saatte 5,5 kilometre civarında bir hıza ulaşabildiği gibi yaklaşık 40 metre derinliğe kadar inebiliyor. Cihazın pili yaklaşık bir saat dayanırken tekrar şarj olması ise iki buçuk saat sürüyor. Gezilerinizi kaydetmeyi seven biriyseniz size güzel bir haberimiz daha var: Whiteshark MIX’te dahili bir GoPro da bulunuyor, üstelik kamera sualtında fotoğraf ve videoları en iyi biçimde çekebilmeniz için özel olarak konumlandırılmış.

Wei, yaratıcı inovatif iş fikri hakkında şunları da söyledi: “En uygun pervaneleri bulmak için çok uzun süre araştırma yaptık ve Kaplan adlı markanın dörtlü pervanesinde karar kıldık. Bu pervane, yüksek hızın yarattığı sarsılma etkisini ciddi ölçüde azaltıyor, size rahat ve bir o kadar da sağlam bir sualtı scooter deneyimi sağlıyor.”

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek sualtı scooterı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz:

İşini ciddiye alan ve okyanusları keşfetmeye bayılan bir dalgıç ya da şnorkelci olabilirsiniz. Belki de tatile çıktığınızda sadece havuzda stres atıp eğlenmek isteyen birisiniz. Her hâlükârda Whiteshark MIX’e göz atmanızı tavsiye ederiz. Şu anda Indiegogo’dan ön siparişini verebileceğiniz ürünün fiyatı 349 dolar. Cihaz piyasaya sürüldüğünde ise fiyatının 499 dolara çıkacağını da unutmadan ekleyelim.

Ürünlerin teslimatına 2017 Ekim’de başlanması planlanıyor. Şimdiden sipariş verirseniz kışın buz gibi suların tadını çıkarabileceksiniz.

 

İlginizi çekebilir

İlginç Eğlence Araçları
Titreyen Başlıklar Gözleri Görmeyen Yüzücülerin Emrinde
Berkay BABAOĞLU

Yazar : Berkay BABAOĞLU

Boğaziçi Üniversitesi " Çeviri Bilimi " bölümünden mezun olduktan sonra iş hayatına atıldı. Silverline, Coca Cola gibi birçok firmada üst düzey pozisyonda çalıştı. Şimdi ise Simfer firmasında uluslararası satış müdürü olarak görev yapmakta. Sizler için iş hayatında başarı yakalamakla ilgili rehber niteliğinde yazılar kaleme alıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir