Victoria’s Secret Bayilik Şartları

Hakkında

Victoria’s Secret kadın giysisi, iç çamaşırı ve güzellik ürünleri satan Amerikalı bir iç giyim markasıdır.

1990’larda Victoria’s Secret sadece zevk için değil aynı zamanda gereksinim olarak satın alınacak iç çamaşırları üretmeye başladı. Bugün tüm dünyada modaya uygun ve estetik iç çamaşırları birçok alışveriş dükkanının camını süslüyor.

Bugün erkekler Victoria’s Secret mağazasına giren eşlerine veya kız arkadaşlarına seve seve eşlik ediyor. Kadınların çoğu hayallerini süsleyen farklı ölçüler ve şekillerde ürünler bulmaktan mutluluk duyuyor. Roy Raymond 1977 yılında ilk Victoria’s Secret’ı San Francisco’da açtığında kafasındaki resim tam olarak buydu. Raymond eşlerine makyaj malzemeleri veya iç çamaşırları almaktan çekinen erkekler için şık dekorasyonu olan çekici bir mağaza hayal etti. Bir sene sonra Raymond iç çamaşırlarını başka bir seviyeye çıkardı. Sütyen, külot, korse ve pijamalarının reklamını yapmak için posta yoluyla gönderilen kataloglar hazırladı.

Victoria’s Secret kataloglarına verilen cevaplar hızlı ve dikkat çekici oldu. Raymond’ın işleri kısa bir sürede kat ve kat artış göstedi. Bütün iş adamlarının karşılaştığı gibi o da talepleri karşılamada ve postaları düzenlemede sıkıntılar yaşadı. 1982 yılında 4 milyon dolar karşılığında kadın giyim firması The Limited’ın sahibi Leslie Wexner’e firmayı sattı.

Açık saçık olarak tanımlanabilecek kataloglar her yaş grubundaki erkekler tarafından talep görmeye başladı. Hatta kadınlar bile yeni katalogların çıkmasını erkekler kadar şevkle beklemeye başladı. Çok geçmeden sayfalara sadece iç çamaşırları değil aynı zamanda spor kıyafetleri ve aksesuarlard a eklendi.

2002 yılında sadece Amerika’da yaklaşık 2,300 Victoria’s Secret dükkanı ve butiği vardı. Ateşli ve süslü kataloglar senede 350 milyondan fazla eve gönderiliyordu. Şu anda mağazalar ve butikler daha estetik. Kadınlar bu seksi ve süper kadınsı iç çamaşırlarına bayılıyor. Ölçüleri, yaşları ve zevkleri ne olursa olsun kendilerini bu iç çamaşırlarıyla seksi ve iyi hissediyorlar.

 

Bayilik şartları

Victoria’s Secret bayilik şartları net olmamakla birlikte bayilikle ilgili detaylı bilgilere firmanın web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İç giyim sektöründe iş kurmak isteyen veya bayilik almak isteyen girişimciler için bayilik veren iç giyim firmalarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir