Yetişkinlere Özel Diş Kaşıyıcı

Yeni çıkmaya başlayan yirmi yaş dişlerinin ağrısından kurtulmak isteyenlerin dikkatine! Diş kaşıyıcı olarak tasarlanmış EZ Teether isimli bu ürün tam size göre.

Çocukların erken yaşlarda diş çıkarırken duydukları ağrıyı dindirmek için yıllardır pek çok oyuncak ve alet üretiliyor. Kısa süre önce, Sheffield Üniversitesi’nde 21 yaşında bir diş hekimliği öğrencisi tarafından geliştirilen EZ Teether isimli ürün ise dünyanın yetişkinler için tasarlanmış ilk diş kaşıyıcısı.

Kauçuktan yapılmış olan bu alet 20 yaş dişlerin ağrısı ile mücadele edenler için tasarlanmış. Üniversitedeyken aklına böyle bir alet fikri gelen diş hekimliği öğrencisi Jeevan Boyal “Yirmi yaş dişleri ilk çıkmaya başladığı zamanlarda kişiye oldukça ağrı verebilir. Benzer olarak ben de 19 yaşımda ilk yirmi yaş dişlerimi çıkarmaya başladığımda şiddetli ağrılarla adeta kıvranıp durmuştum.” diyor. Girişimci, diş kaşıyıcısını 11 cm uzunluğunda ve ısırma yüzeyi doğal kauçuktan olacak şekilde tasarlamış. Kullanan kişi, aletin kauçuk yüzeyini ısırarak duyduğu diş ağrısını azaltabiliyor. Dileyenler 10 pound gibi bir ücret ödeyerek EZ Teether isimli bu diş kaşıyıcısına sahip olabilirler.

dis-kasiyicisi

Kısa bir süre önce, çocuklar için diş kaşıyıcı işlevi gören bir kolyeden bahsetmiştik. Ne dersiniz, sizce temelde çocuklar için üretilen başka ne gibi ürünler yetişkinlerin kullanımına sunulabilir?

 

İlginizi çekebilir

Komik Takma Diş Satarak 50 Milyon Dolar Kazanan Girişimci
Dişleri Çürütmeyen Şeker Üretildi!

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir