Yatırımcısına Köşeyi Döndüren İş Fikirleri

PARAM OLSA ŞURAYA YATIRIRDIM DİYE DÜŞÜNME!

100.000 TL SANAL PARA İLE NELER YAPABİLECEĞİNİ HEMEN GÖR!

(Ücretsiz VİOP Deneme Hesabı Açmak için Tıklayın!)

“Bu neden daha önce benim aklıma gelmedi? ”Kim bilir kaç defa bu soruyu sormuşsunuzdur kendinize?

Sizlerle daha önce kendinize bu soruyu sorduracak 100’lerce iş fikri paylaştık. Bu yazımızda sizlere bunlardan küçük bir derleme hazırladık. İşte, yatırımcısına köşeyi döndüren 6 iş fikri:

 

1- Kisstixx—500 bin $

yaratici-is-fikri-kistixx

Üniversiteli 2 girişimci Dallas Robinson ve Mike Buonomo harçlıklarını çıkartmak için bir fikir arayışına girdiler ve sonunda ortaya Kisstixx adlı dudak parlatıcısı çıktı. Yatırımcısına şimdilik 500 bin dolar kazandıran iş fikri hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

 

2- AVA Fili— 1 Milyon $

ava-fili

Ava fili, genç girişimci bir anne olan Tiffany Krumins tarafından bulunan basit ancak son derece başarılı olan bir iş fikri. Ürün, çocukların ilaçlarını bir oyuncak fil yardımıyla, kolaylıkla içmelerini sağlıyor.

 

 

3- Chord Buddy—2 Milyon $

akort-ogrenme

Travos Perry 30 yıl müzik öğretmenliği yaptıktan sonra, çocukların gitar öğrenirken akorlarda zorlandıklarını fark etti.  Gitarı ellerine alır almaz bırakan, öğrencileri için Chord Buddy’i icat etti. Bu basit cihaz, gitara monte ediliyor ve çalan kişinin akorları öğrenene kadar alıştırma yapmasını sağlıyor.

 

4- Manyetik gözlük tutacağı – 8 Milyon $

manyetik-gozluk-tutacagi

Manyetik gözlük tutacağı, özellikle yaşlı gözlük kullanıcıları için basit ve akılcı bir çözüm. Giymiş olduğunuz tişörtün, gömleğin dilediğiniz bir yerine gözlüğünüzü kolaylıkla tutturabiliyorsunuz.

 

5- Tabak Kapağı—10 Milyon $

yemek-saklama

Michael Tseng adlı bir doktor, gıdaları buzdolabında saklama konusuna ilgi duyduğundan, böyle bir aparat keşfetmiştir. Orijinal adı Plate Topper olan aparat plastik bir kapaktır, emme kuvveti oluşturarak tabağa bağlanır ve yemek artıklarını buzdolabında rahatlıkla saklamaya yarar.

 

6- Scrub Daddy—18 Milyon $

scrub-daddy

Bu bir temizlik süngeri ve suyun sıcaklığına göre sertliği-yumuşaklığı değişmekte. Sıcak suda yumuşayan ve soğuk suda sertleşen bu basit ürün büyük bir başarıya imza attı ve sahibine tam 18 milyon dolar kazandırdı ve kazandırmaya devam ediyor.

 

İlginizi çekebilir

Başarılı Olmuş İş Fikirleri
Yatırım Yapılacak İşler
100.000 TL Paranız Olsa Nasıl Yatırım Yapardınız? Hemen Deneyin!
Sadece 695 TL'ye Website Sahibi Olun!
Ücretsiz Üyelikle Ayda 4.000 TL Kazanın!
İş Kurmak İsteyenlere Özel İş Fikirleri
Yapılacak en karlı işler
Nasıl zengin olunur?
İnternetten para kazanma yolları


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Top ↑

Send this to a friend

DMCA.com

Gizlilik Politikası