Yaratıcı iş fikri: KissTixx

Dünya üzerinden araştırdığımız ilginç ve yaratıcı iş fikirlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. KissTixx isimli dudak nemlemdiricisi önemli girişimcilik yarışmalarında büyük ödüller kazanmış son derece yaratıcı bir iş fikri. Dünyada büyük yankı bulan iki öğrencinin bulduğu bu nemlendirici, öpüşme anında tepkimeye girerek aşkın kimyasını daha somut bir hale getirmekte.

 

KissTixx’in ortaya çıkış hikayesi

Kisstixx’in yaratıcıları Dallas Robinson ve Mike Buonomo kadınların yıllar boyu sıradan kozmetik ürünlerine katlanmak zorunda olduklarını fark ettiklerinde farklı birşeyler üretmeye karar verirler. Paraları çıkışmayınca Utah Valley Üniversitesindeki yurt odalarını küçük bir kimya laboratuvarına dönüştürürler ve öpüşmeyi muhteşem kılan Kisstixx’i yaratırlar.

KissTixx’in 6 değişik çeşidi var; Ateş & Buz, Çilek & Çikolata, Şeftali & Krema, Çilekli Daiquiri & Pina Colada, Ahududu & Limon, Tatlı & Ekşi. Öpüşmeler bundan böyle muhteşem olacak…

Her bir KissTixx iki ayrı tata sahip böylece iki farklı heyecanı bir arada yaşayabiliyorsunuz. Siz birini partneriniz ise öbürünü sürüp öpüştüğünüzde kimyasal tepkime ile iki tat birbirine karışacak ve kimyasal bir aşk ortaya çıkacak.

KissTixx öpüşmeleri sihirli kılmasının yanında dudaklara ferahlık veriyor ve çatlakları onarıyor.  Sürdüğünüzde size yaşattığı his, tadı ve yumuşaklığı gerçekten çok farklı!

Yaratıcı iş fikirlerini ve başarılı girişimcilik örneklerini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir