3 Tekerlekli Elektrikli Drift Bisikleti

2009 yılında Yeni Zelanda’da ortaya çıkan drifting sporu yavaş ama emin adımlarla tüm dünyaya yayıldı. Amerika Birleşik Devletlerinden Porto Riko’ya kadar adrenalin severler sarp yollardan yokuş aşağı iniyorlar ve zikzaklı yol boyunca drift heyecanını yaşıyorlar.

Arizona merkezli Local Motors, dünyanın düz yerlerinde oturan kişilerin hoşça vakit geçirmesini sağlayacak üç tekerlekli bir drift bisikleti geliştirdi.

Verrona adlı drifting bisikleti yetişkinler için üç tekerlekli uçuk bir bisiklet olarak tarif edilebilir. Bisikiletin arkasında iki küçük go-kart tekerleği bulunurkern, ön tarafında ise 1 adet BMX tekerlek ve ayaklarınızı koyabileceğiniz çıkıntılı pedallar bulunmakta.

Girişimci firma, üç tekerlekli elektrikli bisikletin yaklaşık üç saatte şarj olabileceğini ve her şarjla 12 mil (19.3 km) ya da 45 dakika sürüş yapılabildiğini söylemektedir.

Girişim projesi şu anda Kickstarter’da fon toplamakta. Local Motors haziran ayında elektrikli bisikletlerden birini satışa sunmayı ümit ediyor. Böyle bir bisiklete sahip olmak için ise 1.560 $ gibi bir parayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir