Adidas Bayilik (Franchise) Şartları

Adidas, spor giyimde ülkemizde öncü markalardan bir tanesidir. Pek çok kişi için spor giyimde ilk sırada olan Adidas, bu popülerlik karşısında sürekli gelişmekte ve büyümektedir. Öyle ki ülkemizde bine yakın şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Adidas, yeni iş kurmak isteyenler için de oldukça cazip durumdadır. Kaliteli ve oldukça hoş tasarımlara sahip ayakkabılar başta olmak üzere geniş bir yelpazede üretilen ürünleri ile iyi bir kazanç kapısı durumundaki Adidas ile güzel kazançlar sağlamak mümkündür.

Bunun için bayilik açmak ve Adidas adı ile satış yapmak gerekmektedir. Bunun için Adidas ile irtibata geçerek gerekli şartları sağlamak gerekmektedir.

Adidas bayilik (Franchise) şartları;

  • ·Bayilik için gerekli belgelerin temini ve başvuru yapılması
  • ·Özellikle mağaza açılacak yerin ayrıntılı bir şekilde raporlanması
  • ·İşlemler tamamlandıktan sonra Adidas markasının değerini düşürmeyecek ve tüm yenilikleri ve mağaza dekorasyonlarını yapılacağına dair taahütname verilmesi

Daha ayrıntılı bilgileri başvuru esnasında alabilirsiniz. Bu konuda en önemlisi Adidas ürünü satacağınız için mağazanızda ve çalışma şeklinizde değişiklikler yapabilecek olmanızdır. Öyle ki uygun görülmeyen bazı şeyleri değiştirmeniz istenebilir. Bu tür durumlarda bu değişiklikleri kesinlikle yapmanız gerekmektedir aksi halde tüm işlemlerin iptal olması söz konusudur.

Tüm bunlar doğrultusunda çeşitli ürünler ile satış yapacağınız bu ürünler 100 TL ile 600 TL arasında değişmektedir. Kazancınız da bu oranda büyük olacaktır. Mağaza ve dekorasyon için harcayacağınız 30 ile 40 bin arasında bir rakam haricinde fazla bir masrafınız olmayacaktır.

Giyim konusunda sürekli gelişen ve seven kitlesi artan Adidas ile bu tür bir işbirliği ile her zaman karlı çıkacaksınız. Bu nedenle eğer yeni bir iş kurmayı düşünüyorsanız mutlaka bunları değerlendirmelisiniz.

Ayakkabı mağazası açmak isteyenlere özel bayilik veren ayakkabı firmalarını araştırmaya devam edeceğiz.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. merhabalar
    adım volkan arslan izmir bozyaka karabağlar semtinde mevcut michelin lastiklerinin euromaster franchise bayiliğim var. Adidas mağazası bozyaka da acmayı planlamaktayım hem mevcut semtimin potansiyeli hemde adidas markasının bilinirliği güvenilirliği ve kalitesi semtimde de bayinizin olmaması franchise sistemine de senelerdir yakınlığımdan ve bilgimden dolayı sizlerden bir görüşme talep ediyorum.
    volkan arslan 0532 4570695
    Eskiizmir cad no:240/5A Bozyaka Karabağlar İzmir

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir