FLO Ayakkabı Bayilik Şartları

Neden FLO Ayakkabı bayiliği?

FLO, 2011 yılında başlattığı perakendecilik atağı ile Türkiye genelinde 175 mağazasında 7’den 70’e her yaşa, her tarza hitap eden, 5 binin üzerinde ürün çeşidini tüketicilere ulaştırmaktadır. Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO 175 mağazasında 100 bin metrekarenin üzerinde satış alanıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

FLO Ayakkabı ülke çapında yakaladığı bu başarısını, kurulduğu ilk günden beri ailenin tüm bireylerine yönelik ayakkabı, spor giyim ve aksesuarları ekonomik ve geniş bir ürün yelpazesiyle sunan mağazalar zinciri olarak kurgulamasına borçludur. Buna ek olarak aşağıdaki avantajları sunmaktadır:

  • Kanıtlanmış iş modelini arkasına almış bağımsız işletme sahipliği fırsatı
  • Deneyimli ekipler aracılığıyla sunulan profesyonel destek hizmetleri
  • Geniş hedef kitle
  • Sağlam iş, referans ve olumlu müşteri görüşü potansiyeli

Her geçen gün büyümekte olan ayakkabı pazarına girmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz. Ekonomik durgunluk olsun ya da olması müşteriler hayatlarında değişiklik yaratmak için ürünler alır.

FLO Ayakkabı da bu ihtiyacı karşılamak için üstün müşteri hizmetleri en kaliteli ürünleri bir araya getirerek tüketicilere sunar. Günümüzün tek kullanımlık alışveriş ortamında kişiselleştirilmiş özen ve samimi müşteri ilişkilerini birlikte sunan üst sınıf işletmeler bulmak oldukça zorlaşmıştır. FLO franchise’ı alarak müşterilere ihtiyaç duydukları birinci sınıf ayak ürünlerini ve hizmet tekliflerini sunabilirsiniz.

Ortotik deneyime ihtiyaç yoktur. FLO Ayakkabı’nın aradığı müşteri odağı, doğal işletme ve yönetim becerileri, öğrenme ve sıkı çalışma isteği ve tutkudur. Ve tabi ki FLO Ayakkabı franchise’nızı açmak için yatırım yapmanız gerekir.

Yatırım miktarı belli faktörlere göre değişecektir. İşletme sahibi olarak öncelikli hedefiniz bir taraftan kaliteli ürün ve hizmet sunmak bir taraftan da faaliyet giderlerini mümkün olduğunca minimumda tutarak kar elde etmektir. Dekorasyon bedeli franchise’a aittir ve dekorasyon bedeli yapılacak fizibilite çalışmalarından sonra belirlenir. Mağaza açılışı sonrası mevcut lokasyonda kullanılabilecek olan tüm reklâm mecraları için çalışmalar genel merkez tarafından yürütülür. Faaliyet giderleriniz aydan aya farklılık gösterecektir.

 

Bayilik şartları

Unutmayın ki FLO Ayakkabı bayilik bilgileri FLO Ayakkabı’nın resmi internet sayfasında yer almamaktadır. Güncel bilgileri ve bayilik şartlarını iletişim bilgilerindeki e-posta adreslerine mail atarak öğrenebilir ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayakkabı mağazası açmak isteyen girişimciler için bayilik veren ayakkabı firmalarını ve bunların bayilik şartlarını araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir