Puma Bayilik Şartları

Puma Hakkında

Spor ürünleri konusunda dünya genelinde isim yapmış olan ve ürettiği ürünler ile kaliteli bir kitleye ulaşmış olan markalardan biridir Puma. Alman markası olan Puma, 1924 tarihinde Rudolf Dassler tarafından kurulmuştur. Markayı diğer rakiplerinden ayıran en büyük özellik ise Adolf Dassler’in yani Adidas’ın kurucusunun kardeşi tarafından kurulmuş olmasıdır. Eski bir tarihe sahip olan Puma, şuan için 3200 civarında bir işçiyi fabrikasında çalıştıran, 80’den fazla ülkede ürünleri satılan önemli bir dünya markasıdır.

Neden Puma Bayiliği Almalıyım?

En büyük neden markanın bilinirliği ve sunduğu ürünlerin kalitesidir. Nitekim spor ürünleri dendiği vakit akla ilk gelen markaların başında yer almaktadır. Başta spor ayakkabıları olmak üzere, spor giyim ve benzeri konularda profesyonel bir şekilde modern, kaliteli ürünler sunmaktadır. Fiyat olarak da rakipleri ile yarış halinde olması, markayı biraz daha ön plâna çıkarmaktadır. Eğer spor ürünleri konusunda bir mağaza açılacak ise, Puma öncelikli tercihleriniz arasında yer alabilir. Gerek kalitesi, gerek spor ürünleri hususunda sunduğu zengin ürün çeşitleri müşterileri etkilemeyi başarmıştır.

 

Puma Bayilik Şartları

Genel olarak internet üzerinde puma bayiliği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Sadece büyük illere ve işlek alanlara önem verildiğini söyleyebiliriz. Bunun dışındaki bilgileri daha net, kapsamlı ve doğru bir şekilde öğrenmek için iletişim kanalları üzerinden firma ile bağlantıya geçmeniz daha doğru olacaktır.

 

Puma İletişim Bilgileri

Adres: Talat Paşa Cad. No:5 K:4 / Levent, Beşiktaş, İstanbul – Avrupa
Telefon: +90 212 999 10 20
Web Sitesi: www.puma.com

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir