Bu boks makineleri ile para kazanmak çok daha kolay!

Boks makinesiyle para kazanmak son yıllarda oldukça popüler bir hal aldı. Ucuz oluşu ve hızlı kurulumu sayesinde ekstra gelir elde etmek isteyenler için çok güzel bir seçenek. Ancak boks makineleri piyasasında tasarımlardaki ufak tefek değişiklikler dışında pek yenilik görmeye alışık değiliz. Bu yazımızda sizlere boks makinesi piyasasına farklı bir boyut kazandıran bir yenilikten bahsedeceğiz.

Smart Industries, Boxer Baby ve Ultima Assaulter isimli iki özgün konseptle boks makinelerinin eğlence seviyesini daha yükseğe çıkarıyor. Her biri 27 inç olan high-definition monitörler klasik boks oyununu interaktif hale getiriyor.

Boxer Baby oyunculara baloncuklar, yapraklar veya çiçekler ile sarıp sarmalanmış 12 kadın ve 3 erkekten oluşan görseller seçimi sunuyor. Smart’a göre oyun biraz müstehcen ancak görselleri “edep sınırları dahilinde”. Vurulan sertliğe göre kadınların çıplak kalma derecesi de artıyor. Yine de sergilenen modellerden hiçbiri tamamen çıplak kalmıyor. Bu sayede 18 yaşından küçük çocuklar için de uygunluk teşkil ediyor. Aşağıdaki videoyu izleyerek kazançlı bir iş fırsatına dönüşebilecek boks makinesi hakkında daha çok fikir sahibi olabilirsiniz.

Ultima Assaulter isimli boks makinesi ise müşterilerin sert erkek, kadın, tank veya Minotaur ( yarı insan yarı canavar ) kılığına girmiş dört kötü adamdan birine karşı yumruklarını test etmesine fırsat veriyor. Boxer Baby’deki gibi aksiyon yumruğun gücüyle uyumlu. Yumuşak yumruk az da olsa rakibin kaçmasına neden olurken yumruk yeteri kadar sert olursa kötü adam boks topundan gelen karşılıkla tuğla duvara yapışıyor.

Smart’dan Jim Dupree şunları söylemiştir: ” Boxer Baby’nin ve Ultima Assaulter’ın en yaratıcı boks makineler olduğunu düşünüyoruz. Yaptığımız tek şey yıllardan beri var olan bir oyuna yeni teknoloji eklemek oldu. Bu yeni boks makine konseptleri bowling salonları, barlar ve diğer eğlence mekanları için harika .”

Siz de bu boks makineleri sayesinde hatırı sayılır paralar kazanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

Otomak işi yapmak isteyenlere
Yatırımcısına kazandıran ilginç otomatlar
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir