Çalışanlar İçin Yeni Nesil Yemek Kutusu

Evden uzak çalıştığınızda, öğle yemeği hazırlamak ve iş yerine taşımak gerçekten bir angarya gibidir. Ancak Prepd Pack, öğlen yemeğinizi daha kullanışlı hale getirir. Yaratıcı girişim ürünün; modüler kapları, manyetik çatal-bıçak ve iştah açıcı görünümü çalışanların ve grişimcilerin dikkatini çekeceği kesin.

Unika’nın ürettiği Compleat FoodSkin ve Compleat FoodBag gibi diğer  öğle yemeği kutularını daha önceki iş fikirlerimizde paylaşmıştık. Her ne kadar ikisi de yiyecek taşımayı kolaylaştırsa da Prepd Pack sonuçta kullanıcıların daha sağlıklı bir hayat yaşamalarına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu, kullanıcıların yiyeceklerini daha iyi muhafaza etmelerine yardımcı olmaktadır. Boyutları 24.1 x 18.5 x 5.3 cm olan Prepd Pack kullanıcıların günlük öğle yemeği ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı kombinasyonlarda düzenlenebilir kaplar da içermektedir.

Kaplar gıda maddeleri için güvenli, bulaşık makinesi dostu, dondurucu ve mikrodalga fırında kullanılabilir, kapanabilir ve sızdırmazdır. Hafta boyunca kullanabilmek için farklı kombinasyonlardaki birden fazla kapları toplu olarak almak mümkün.

Paketle birlikte manyetik kaşık, çatal, bıçak ve yemek çubukları da gönderiliyor. Bunlar Prepd Pack’ın iç kısmına rahatlıkla monte edilebiliyor. Bu arada paketin silikon kaplı iç kapağı açıldığında  yemek servisi haline dönüşebiliyor.

yemek-cantasi

Android ve iOS için uyumlu bir program kullanıcıların haftalık mönülerini, alışveriş listelerini ve Prepd Pack’e sığacak tarifleri planlamaya yardımcı olmaktadır. Bu yiyeceklerin israf edilmesini de önlemektedir. Uygulama beslenme bilgilerinin izlenmesine imkan sağlarken aynı zamanda da kullanıcıların tariflerini paylaşımlarına ve kendi yemek planlarını yapmalarına da izin vermektedir.

Aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek başarılı iş fikri hakkında daha somut bilgi alabilirsiniz.

Ürünün fiyatına gelecek olursak 50 dolardan satışa çıkacak yemek taşıma kabının Haziran 2016 gibi piyasaya sürülmesi bekleniyor.

En başarılı iş fikirlerini ve girişimcilik ürünleri siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

 

İlginizi çekebilir

Sizi Milyoner Yapacak İş Fikirleri
Başarılı Girişimcilik Ürünleri
Irmak Sueri CORA

Yazar : Irmak Sueri CORA

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Sinema&TV bölümünden mezun olduktan sonra yönetmenlik koltuğunu oturdu ve birçok kısa metrajlı fime imza attı. Katıldığı festivallerden sayısız ödül topladı ve toplamaya devam ediyor. Başarı ve girimcilk konularında kendi hayatında edindiği tecrübeleri sizler için paylaşıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir