Carvel Kids Bayilik Veriyor!

Carvel Kids; çocuk sahibi olacağınızı öğrendiğiniz andan itibaren çocuğunuzun ihtayaçlarını karşılayabilecek ürün seçenekleriyle sizin için en doğru kararı vermenize yardımcı olmak için şimdi Türkiye’de…

Carvel Kids çocuk giyim sektöründe bayilikler veriyor. Carvel Kids bebek ve çocuk giyim mağazası açmak isteyenlere ortalama 120 bin liralık bir yatırımla franchise veriyor. 0-14 yaş grubu için tekstil ağırlıklı ürünler satılan mağazalar minimum 70 m2 olmak zorunda.

Franchise isim hakkı ve aylık franchise bedeli almayan firma mağazanın ilk açılışında 70 bin liralık ürün veriyor. Proje kurulum ve dekorasyonu ise firma tarafından yapılıyor. Satış personeli konusunda eğitim de veren Carvel Kids mağazaların kurulumunda ki tüm aşamaları kendisi gerçekleştiriyor.

Carvel Kids çocuk giyim bayiliğinde, ürünlerin kar marjı tekstil grubundda %75 ila %100 , diğer ürünlerde ise %30 ila %60 arasında değişiklik gösteriyor. Carvel Kids açılacak olan bayiliğin işlek caddeler üzerinde, doğum bölümü bulunan hastanelerin çevresinde, okul bölgelerinde veya avm’lerde olmasını istiyor.

 

Carvel Kids Franchise Başvuru Süreci

1. Adım :Başvurunun Yapılması

İnternet , telefon ve posta yoluyla başvuru yapılabilir.

2. Adım: Başvurunun Değerlendirilmesi (Bir gün)

Tarafımıza ulaşan başvuru, en geç 1 gün içinde Franchising Bölümü tarafından değerlendirilir.

3. Adım: Aday Emlak’ın Ziyaret Edilerek Değerlendirilmesi (3 gün)

Başvurunuz olumlu bulunduğu takdirde, 3 gün içinde mağaza için düşündüğünüz emlak ziyaret edilerek, yerinde değerlendirme yapılır.

4. Adım: Franchise Adayının Değerlendirilmesi (3 gün)

Gerekli incelemelerin tamamlanmasının ardından üç gün içinde Franchising Bölümü tarafından,franchise adayına randevu verilerek, yüzyüze görüşme yapılır. Bu görüşmede franchise adayına sisteme katılım ile ilgili detaylı bilgiler verilir.

5. Adım: Franchise Sözleşmesi’nin İmzalanması

Franchising sözleşmesinin hazırlanıp imzalanması için gerekli evrak listesi franchise’a verilir. Evrak prosedürünün tamamlanmasından sonra bir yıllık Franchising Sözleşmesi imzalanır.

6. Adım: Mimari Uygulamanın Başlatılması
Ortalama bir proje uygulaması on beş gün içerisinde tamamlanır.

7. Adım: Personel Alımı ve Eğitim

Açılacak CARVEL KIDS mağazası için gerekli eleman listesi ve nitelikleri CARVEL KIDS İnsan kaynakları Bölümü tarafından belirlenir. İşletmeci başta olmak üzere tüm ekibin eğitimleri CARVEL KIDS eğitim binası ve eğitim için seçilmiş pilot mağazalarımızda eğitim danışmanımızın gözetimi ve takibinde üç günde tamamlanır.

8. Adım: Reklam ve Tanıtım Malzemelerinin Hazırlanması

Açılıştan bir hafta önce CARVEL KIDS mağazasına ait broşür, vb. basılı reklam malzemeleri CARVEL KIDS tasarım ekibi tarafından belirlenip basılı olarak mağazaya teslim edilir.

9. Adım: Ürün Siparişlerinin Verilmesi
Mağaza açılmadan 5 gün önce ilk siparişler girişimci adına hazırlanıp mağazaya teslim edilir.

10. Adım: Açılış

Başvurunun elimize ulaşmasından sonra ortalama 20 gün içinde mağazamızın açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibi tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan mağaza destek ekibi ile beraber satışa başlar.

 

Carvel Kids Bayilik Başvuru Formu

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir