Dünyanın en küçük sörf tahtasıyla dalgalara meydan okuyun!

Her şey okyanusa duyulan aşk ve parlak bir fikirle başladı.

Deneme çalışmalarından sonra, özellikle havuzlarda batmayı önlemek için kullanılan çubuk şeklindeki sünger ve çöp kutusu kapağından oluşan karışım hayata geçirildi ve Surf-Grip isimli sörf tahtası, Kaliforniya’da doğmuş oldu.

Surf-Grip köpükten üretilen olan kısa bir sörf tahtası. Okyanusta yüzen kişilerin batma ihtimallerini büyük oranda azaltarak ve yüzeyde kalmalarını sağlayarak yüzücülerin dalgadan gelen enerjiyi daha önce hiç olmadığı kadar verimli şekilde kullanmalarını sağlıyor. Surf-Grip dünyanın en küçük sörf tahtası olarak değerlendiriliyor.

Kullanımının nasıl olduğu hakkında fikir sahibi olmak için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Surf Grip, profesyonel sörf kayaklarına alternatif olarak sunulan uygun fiyatlı yenilikçi bir ürün. Yüzücülerin dalgalar karşısında batmalarını engelliyor ve daha konforlu bir sürüş sağlıyor. Hafif ve taşıması kolay olan bu ürün sahile giderken yanınıza almanız gereken ideal nesnelerden biri. Sörf tutkunları, yüzücüler ve turistler yakında Surf-Grip’i satın alabilecek ve okyanusun coşkusunu daha da keyifle çıkarabilecekler.

 

İlginizi çekebilir

Plajda değerli eşyalarınız artık güvence altında!
Robot kameraman sayesinde kullanıcılar kendi videolarını çekebiliyor!
Durmuş BAYRAM

Yazar : Durmuş BAYRAM

Bilkent Üniversitesi "İletişim ve Tasarım" bölümünden mezun olduktan sonra DW Türkçe gibi birçok saygın kurumda online gazetecilik ve video üreticiliği yaptı. Sizler için iş fikirleri ve para kazanma yollarıyla ilgili araştırmalar yapıp rehber niteliğinde içerikler hazırlıyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir