Plajda değerli eşyalarınız artık güvence altında!

Diyelim ki sahilde güzel bir gün geçirmek için iPod’unuzu çantanıza attınız. Ayrıca cüzdanınızı, anahtarlarınızı ve cep telefonunuzu da koydunuz. Peki, bu değerli eşyaları başıboş bırakıp yüzmeye nasıl gideceksiniz?  İşte size çözüm: Beach Vault

Başarılı bir iş fikri olan Beach Vault eşyalarınızı gözlerden uzak ve güvenli bir şekilde saklamanızı sağlayan silindir biçimindeki plastik bir kaptır. Kindle ve tabletler gibi büyük eşyaları da rahatlıkla saklayabileceğiniz, tıpkı bir vida gibi tasarlanmış ve su geçirmez kapsül Beach Vault kendi etrafında çevrilerek kumun içine yerleştiriliyor. Özel tasarlanmış yastığı kapsülün ağzını örtüyor ve eşyalarınıza kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

degerli-esyalari-saklayan-alet-1

Bu tarz bir önlemle kumsalda gönül rahatlığıyla vakit geçirebilir ve hırsızlara karşı önlem almış olursunuz. Daha teknolojik bir güvenlik önlemi almak istiyorsanız harekete duyarlı ve şifreli kilidi olan portatif kasa Yelpie’ye de göz atabilirsiniz.

Beach Vault için Kickstarter‘da finansman arayışında olan firma ürünü kendi kapsülü ve özel dizayn edilmiş havlusuyla 35 dolara satmayı planlıyor. Kampanya hedefine ulaşılırsa gönderimlere Ağustos ayında başlanması planlanıyor.

Aşağıdaki videoyu izleyerek başarılı iş fikri Beach Vault’u daha yakından görebilirsiniz.

Plaj hırsızlarına karşı düşünülmüş harika bir çözüm olan Beach Vault hakkında detaylı bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dünyanın dört bir yanından en başarılı iş fikirlerini ve akıl dolu girişimcilik ürünlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir