Dünyanın En Zengilerinin Eşleri veya Kız Arkadaşlarıyla Tanışın

Dünyadaki en zengin iş adamlarının bir listesini bulabileceğiniz pek çok yazı mevcut. Listelere konu olan bu isimlerin kimisi petrol veya kimya mühendisliğinden, kimisi emlak sektöründen, kimisi ise müzik, teknoloji dünyasından olup bilinçli yatırımlar yaparak aklınıza gelebilecek her sektörden para kazanmayı başarmış insanlar. Peki, sizce zenginlik basamaklarını yalnız başlarına mı tırmandılar? Her başarılı adamın ardında bir kadın vardır desek? O halde hem başarılı hem zengin bu iş adamlarının sevdikleri kadınlar kimler olduğuna ve ne kadar süredir beraber olduklarına bir bakmaya ne dersiniz? İşte karşınızda zenginlerin merak edilen eşleri, bu şanslı kadınlar kim, nasıl tanıştılar ve bu güçlü çiftlerin sahip oldukları net servet değeri nedir gelin birlikte bakalım.

 

Fabiana Flosi

Bernie Ecclestone, yarışlar üzerine yaptığı çalışmalarla tanınıyor, ona bugünkü servetini kazandıran da Formula 1 Grubu’nun başkanı olmasıydı. Daha önce iki kez evlenmiş olan Bernie, 86 yaşında ondan 47 yaş küçük olan Fabiana Flosi’ye aşık olunca ayaklarına kadar gelmiş bu son fırsatı elinden kaçırmadı. Bazı insanlar çiftimiz hakkında alaycı bir tavır sergileyebiliyor tabi, çünkü aralarındaki fark yalnızca yaşlarıyla sınırlı değil.

 

Wendi Deng

Rupert Murdoch’un Jerry Hall ile evlenmiş olması, 14 yılı aşkın bir süre evli kaldığı üçüncü eşi Wendi Deng’i unutturmasın sakın! Çiftin arasındaki 38 yıllık yaş farkı gözlerinizi fal taşı gibi açacak denli şaşırtıcı, üstelik ayrılıklarının sebebi olarak da bu gerçeği öne sürüyorlar. Wendi boşanma sürecini en iyi şekilde atlattı, eşyalarını topladı ve Star TV’de çalışıp hayatına yeniden başlamak üzere Hong Kong’a doğru yola çıktı.

 

Katsia Zingarevich

Rus işadamları gerçekten ama gerçekten top modellerle evlenmeyi çok seviyor olmalı- ya da top modeller Rus işadamlarıyla evlenmekten ciddi anlamda zevk alıyor. Her iki durumda da, Katsia Zingarevich ve Anton Zingarevich, Victoria Secret cennetinde yapılan bu izdivacın mükemmel bir örneği. Evet, fotoğrafını gördüğünüz bu Victoria Secret modeli 2009 yılından beri Reading Futbol Kulübü’nün eski sahibiyle evli. Çift, ilk çocuklarını dünyaya getirdi ve halen daha evlilikleri sürmekte. Harika değil mi?

 

Salma Hayek

Milyarder eşlerine şüpheyle bakıldığı bir gerçek ancak bu Salma Hayek için geçerli değil, kendisi bir Hollywood yıldızı! Kendisinin ışıltılı oyunculuk kariyerini düşününce, Francois-Henri Pinault ile Kering’in CEO’su statüsünden çok daha fazlası için evlendiğini anlamak pek de zor olmasa gerek. Bir kız çocuğu dünyaya getiren çiftin evliliği bugünlerde Pinault’un evlilik dışı bir çocuğun babası olduğuna dair manşetlerle gündemde.

 

Amalie Wichmann

Danimarkalı model Amalie Wichmann, Amerika’nın en zengin adamlarından biri olan James Goldstein ile birlikte. Goldstein, güçlü bir NBA fanı olarak biliniyor ki çiftin en sık bir araya geldiği yerde burası. James, evliliğe inanmadığını iddia edenlerden, zaten hiç evlenmedi. Ama eminiz ki flört etmeye inanıyordur, ikilinin bu fotoğrafı en azından buna inandığını kanıtlar nitelikte değil mi? Ne dersiniz?

 

Janet Jackson

Janet Jackson’ın kim olduğunu düşününce, eşi çok da önemli olmuyor ancak onun da tıpkı Janet Jackson kadar başarılı olduğu gözüküyor. Wissam Al Mana zamanını efsanevi şarkılar seslendirip dans etmeyle harcamasa da, başarılı bir (ve zengin) işadamı olarak kendisine bir isim yapmış durumda. Çift, 2012’de dünya evine girdi ve Ocak 2017’de oğullarını kucaklarına aldılar. Ne yazık ki, son derece başarılı bu çiftimiz o zamandan beri ayrılar.

 

Erica Baxter Packer

Bir zamanlar dudak uçuklatan bir model ve aktris olan Erica, servetini otel ve beldelerden kazanmış, Avustralya’nın en zengin 8. iş adamı olan biri ile tanıştı. Bir ayrılıp bir barıştıkları 15 milyon dolarlık bir düğün ve üç çocukla sonlanacak olan fırtınalı bir ilişkiye başladılar. Maalesef evliliklerini yürütmeyi başaramayıp boşandılar. Peki, masalımıza ne oldu? Sanırım diğer masallar gibi mutlu bir sonla bitemedi.

 

Elizabeth Malia Andelin

Summer Redstone, umarız ne yaptığını biliyorsundur! Milyarderimiz hala yirmili yaşlarındayken tanıştığı ve çıkmaya başladığı karısı Elizabeth’le evlendiğinde tam 82 yaşındaydı. Özel jetinde mürettebatın bir parçası olarak çalışmasının ardından aşkı bulan çiftimiz şimdilerde hayır işleri ile uğraşıyorlar. Tabi MTV ve CBS gibi şirketler ile yarattığı muazzam servetin tadını çıkarmayı da unutmuyorlar.

 

Julia Koch

David Koch’un 40 milyar dolar değerinde bir serveti var ancak iş dünyasına ilgi duymuyorsanız onun adını duymamış olabilirsiniz. Servetini petrol, kimyasal üretim, yapay malzemeler ve plastik üretiminden kazandı. Yirmi yıldır evli olan ikili, zamanlarının çoğunu aileleri ve hayır işleri peşinde koşarak geçiren zarafet timsali bir çift haline gelmiş durumdalar.

 

Diana Taylor

Ünlü politikacı, eski belediye başkanı ve işadamı Michael Bloomberg’i tanımayan yoktur. Daha önce bir kez evlenmiş olan Bloomberg, 2000 yılından beri Diana Taylor ile ilişki yaşıyor. 40 milyar dolarlık bir servete sahip olan çift resmiyette evli değil. İşi resmiyete dökmeyi anlamsız bulduğuna dair açıklamalarda bulunan Bloomberg, kendisi ve eşinin resmiyet yerine ilişkilerine güvenerek hayatlarını beraber sürdürebildiklerini belirtiyor. Ona bu tavsiyeyi verenin muhasebecisi olup olmadığını merak ediyoruz!

 

Tamiko Bolton

86 yaşında olan George Soros, dünyanın en büyük hayırseverlerinden biri ve son zamanlarda Açık Toplum Hayır Kurumlarına yaptığı 18 milyar dolarlık bağışla gündemde. Bu ona net değeri 8 milyar dolar olan bir servet bıraktı ve 2013’te bu serveti paylaşmak için yeni eşiyle evlendi! Tüm hafta sonu süren bir düğünde, çift beş yıllık ilişkilerini büyük bir parti ile kutladı ve Tamiko 40 yıllık bir yaş farkına rağmen George’un rağmen karısı oldu.

 

Flavia Sampaio

Flavia Sampaio’nun kocası çok daha ünlü olsa da, bu güçlü ve bağımsız patroniçe de kesinlikle çok sıkı çalışıyor! Avukatlık yapan ve kar amacı gütmeyen bir organizasyonun kurucusu olan Flavia Sampaio, Eike Batista ile evli. Brezilya’nın en zengin iş adamlarından olan Batista dünya çapında tanınıyor ve çoğu insan ona hayranlık duyuyor. Şuanda da böyle mi derseniz üzülerek de olsa böyle olmadığını söyleriz. Çünkü o zamandan bu yana para aklamaktan hapiste, Flavia ise uzaktan da olsa destek vermeye çalışıyor. Anlayacağınız çiftimizin fonları giderek azalmakta.

 

Julie Chen

Gerçek aşkın yolu engebelidir derler, ancak Julie Chen’in Les Moonves’le olan ilişkisi doğru biçimde başlayamadı bile- CBS başkanı o dönemlerde zaten evliydi. Ancak yine de, talk show sunucusunu eşinden boşanmaya yetecek kadar sevmiş gibi görünüyordu ve o zamandan beri de evliler. Çift, 2004yılında evlendi, ilk çocuklarını ise dört yıl sonra dünyaya getirdiler.

 

Ürdün Kraliçesi Noor

Ürdün Kralı Hüseyin’in hayatı boyunca kadınların ilgisini çekmeyi başarmış bir isim olduğu herkesçe bilinen bir gerçek. Zaten 1980’lerde çoktan üçüncü evliliğini yapmış olmasından da belli değil mi bu? Ancak, gerçek aşkı 1978 yılında Noor Al-Hüseyin ile evlendiğinde bulabildi. Çift Ürdün kralı 1999 yılında ölünceye kadar evli kaldı, Kraliçe Noor artık Dul Kraliçe adıyla anılır oldu. Kraliçe Noor o zamandan beri tüm mirasını ve sahip olduğu statüyü dünyayı değiştirmek amacıyla kullanıyor.

 

Carolyn Persson

Carolyn Persson, moda endüstrisi H & M’nin Yönetim Kurulu’nun en üst noktasındaki koltuğa sahip Stefan Persson’un eşi. Stefan Persson’un konumu oldukça iyi bir kazancı da beraberinde getiriyor, bu nedenle çiftin serveti yaklaşık 20 milyar dolar değerinde. Telaffuz ettiğimiz bu rakama rağmen, çiftimizin sessiz bir yaşam tarzı var; gösterişli bir hayat yaşamıyor, pahalı şeyler almıyor veya medya ilgisinden uzak duruyorlar. Üç çocuk sahibi çift çoğu insanın müsrif bir yaşam tarzı olarak adlandırabileceği bir hayat yaşıyor, ancak diğer zenginlerin sürdürdüğü yaşama bakılırsa son derece sıkıcı oldukları söylenebilir.

 

Anne Dias Griffin

Finans dünyasına ilginiz varsa, Griffin ailesini duymuş olmalısınız – çünkü onlar gerçek bir takım. Her ne kadar Kenneth Griffin serbest fon yönetimi dünyasının büyük bir ismi olsa da, karısı Anne Dias Griffin de eşinin gerisinde kalmış değil. Anne dünyaca ünlü bankalarda çalıştı finans dünyasının eğrisini doğrusunu bilen isimlerden. Hem zaten bir elin nesi var ki elin sesi var, değil mi?

 

Nita Ambani

Dünyanın neresinde yaşarsanız yaşayın, o ülkenin en zengin insanı ile evlenmek her daim dikkat çeker. Nita Ambani de ülkesi Hindistan’da bu şerefe nail olmuş kadınlardan. Kendisi, dünyanın en büyük tekstil ve kumaş şirketlerinden birine sahip olan Mukesh Ambani ile evli. Etkileyici, değil mi? Üstelik Nita kocasının gölgesinde yaşamak istemeyip sık sık hayır kurumlarına ya da ihtiyacı olanlara yardımda bulunan, hayata dair gerçek bir duruşa sahip bir kadın.

 

Gail Golden-Icahn

Bu başlığın içeriğinde de evli bir adamın karısını aldattığına dair bir hikaye saklı olsa da – bu ikilin hikayesi mutlu sonla bitti, anlayacağınız güzel olan her şey kötü olanı silip atıyor, değil mi? Biz cevabın evet olduğundan pek de emin değiliz. Gail Golden-Icahn, baş yönetici Carl Icahn ile asistanlığını yaptığı sırada tanıştı. Çok geçmeden, birlikte çalışıp sabahladıkları uzun geceler daha farklı bir şeye dönüştü. Çift 1999 yılında evlendi ve Gail şimdi Icahn Enterprises’ın önemli bir parçası.

 

Dr. Precious Makgosi

Güney Afrika’nın en zengin adamıyla evlenmiş olsa da, Dr. Precious Makgosi gurur duyulası başarılara imza atmış biri. Madencilik sektöründe efsane olmuş bir ismin eşi olarak, Patrice Tlhopane Motsepe, Dr. Precious, hayatını kocası, 2 milyar dolarlık net serveti ve üç çocuğuyla bir arada geçiriyor. Ancak, Dr. Precious insanların hayatına dokunduğu kadın sağlığı merkezinin yanı sıra sahip olduğu moda şirketi ile de son derece meşgul olduğundan, biz sıradan insanlar gibi parayı düşünecek durumda değil.

 

Kristin Georgi

Dünyanın en zengin adamlarından biri olan Joseph Hardy, yaşça kendinden epey küçük kadınlarla en az dört kez evlendi. Kendisi bir girişimci, aynı zamanda da 84 Lumber Company ile Nemacolin Woodlands Resort’un CEO’su ve kurucusu. Üçüncü karısı Kristin Georgi o zamanlar, sadece 22 yaşındaydı ve Hardy’nin tatil beldesindeki tırnak bakım merkezinde çalışıyordu. İkili, 2007 yılının Ağustos ayında evlendi ve “asla orta yolu bulamadıkları farklılıkları” nedeniyle 9 ay sonra tek celsede boşandılar.

 

Kristy Hinze

James Clark sadece bir girişimci değil, aynı zamanda kariyer hayatı boyunca milyarlarca dolarlık servet kazanmayı başaran bir bilgisayar bilimci. Tam dört kez evlendi. Bu sefer turnayı gözünden vurmuş olacak ki manken olan eşi Kristy Hinze ile tanışır tanışmaz evlendi ve şimdi hem hayatını hem de banka hesabını onunla paylaşıyor. Bir eş ve anne olarak hayatın tadını çıkaran Kristy, eşiyle birlikte yaş denen şeyin aslında yalnızca rakamdan ibaret bir şey olduğunun canlı kanıtı gibi duruyor.

 

Kate Capshaw

Milyarder eşlerinin hepsi de yalnızca eşlerinin parası için evlilik yapmış değil. Kate Capshaw, film yönetmeni olan eşi Steven Spielberg ile tanıştığı zamanlarda oyunculukla uğraşıyordu. Hatta filmlerinden biri olan Indiana Jones ve Doom Tapınağı’nda da oynadı. Sette tanışan ikili kısa bir süre sonra çıkmaya başladı. Çiftin, önceki evliliklerden olanlarda dahil toplam yedi çocuğu var.

 

Sonia Tudor Jones

Finans dünyası ve ticaret söz konusu olduğunda, Jones ismi çok şey ifade ediyor – Paul Jones hem zengin hem de son derece güçlü biri. Neyse ki, serbest fon yöneticimizin işler iyice yoğunlaştığı zaman onu kendine getirebilecek aklı başında ve sakin bir eşi var. Evet, Sonia Tudor Jones sertifikalı bir Yoga öğretmeni ve Yogi ve hatta kendi Ashtanga okulunu dahi kurdu! Bu da yetmezmiş gibi bir model de!

 

Diane Von Furstenberg

Herkes Diane von Furstenberg ismini duymuş olmalı. Kendisi moda tasarımcısı, moda dünyasının en büyük isimlerinden biri ve 300 milyon dolarlık dudak uçuklatan bir servete sahip. Üstelik son birkaç yılda Furstenberg için işler daha da iyiye gitti. Zira milyarlarca dolarlık bir servete sahip olan Barry Diller adlı bir milyarderle evlendi. Hayatının geri kalanını emeklik parası gibi dertlerle uğraşmadan geçireceği son derece açık değil mi?

 

Gabrielle de Heinrich Sacconaghi

Hayatınıza sıfırdan başlamak istiyorsanız, evlenmek için bir serbest fon yöneticisi bulmanız gerekiyor gibi görünüyor – çünkü onlar tabir yerindeyse para basıyorlar. Gabrielle de Heinrich Sacconaghi’nin ünlü milyarder Louis Bacon Moore ile evlenirken yaptığı tam da böyle bir şey. Ancak, Gabrielle de kendi çapında oldukça donanımlı. Çalışmasına gerek olmasa da bir Cambridge mezunu olarak dünyanın zengin ve ünlü yüzleri için sanat danışmanlığı yaptığı işi ile gurur duyuyor.

 

Mariah Carey

Hepimiz Mariah Carey’in kim olduğunu biliyoruz. Milyonlarca dolarlık bir servete sahip olsa da, olur olmaz ilişkileri ile banka hesabını erittiği günler yaşanmadı da değil. Mariah Ocak 2016’da, parmağına yepyeni bir mücevher takıp milyarder James Packer ile nişanlandığını duyurdu. Ne yazık ki, çift birkaç ay sonra nişan atıp yollarını ayırdı.

 

Heather Ann Rosbeck

Sakız çiğnemeyi istediğiniz her an, Wrigley’in markasını hayal ediyor olma şansınız yüksek. Şirket başarılı iş adamı William L. Wrigley Jr’ın işleri büyük torunu Bill Wrigley’e devretmesiyle başarısına başarı katmaya devam etti. Peki, milyarderimizin arkasındaki kadın kim sizce? Hemen açıklayalım: Heather Ann Rosbeck – kendisi çeşitli filmlerde yer almış ünlü bir aktris. Heather ve Bill, 2007 yılında evlendiler ve o zamandan beri mutlu bir hayat sürmekteler.

 

Christina Estrada

Bu listedeki milyarderlerin çoğu gibi, Şeyh Walid Juffali de bir zamanlar ünlü bir katalog modeliyle evliydi. Banka hesabındaki 5 milyar doları da ardına alıp, Christina Estrada ile aşkı bulmayı denedi, ta ki son derece mutsuz bir biçimde ayrıldıkları güne kadar. Bu dönem her ikisi içinde son derece zordu, ancak Christina’nın eski kocasından 75 milyon dolarlık bir nafaka karşılığında ayrıldığını düşünürsek, bu işin sonunda gülen tarafın Christina olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

 

Andrea Hissom

Bazen doğru kişiyi bulmak zaman alır, bundan olacak ki Steve Wynn2in eşi olan Andrea 3. sırada! Neyse ki Steve boşandığı eşlerine ödeyeceği nafakaya için yeterli gelire sahip biri, düşünsenize ayrıldığı son eşi bütçesinde tam 741 milyon dolarlık bir gedik açtı! 2011’den beri Andrea ile evli olan Las Vegas Kralı Steve için umarım bu evlilik son olur ve çiftimiz Las Vegas’ın ününe ün katan kumarhanelerini ve otellerini mutlu bir şekilde işletmeye devam eder.

 

Monako Prensesi Charlene

İnanılmaz bir çift daha! Prens Albert aslında Hollywood’ın ünlü simalarından Grace Kelly’nin oğlu, Charlene ise Prens’iyle tanışmadan önce olimpik yüzücüydü! Çift 2011 yılında evlendi. Çiftin sahip olduğu servet dudak uçuklatıcı cinsten, delice zenginler desek yalan olmaz. Çiftin hem bu büyük servetin hem de Monako tahtının sahibi olacak ikiz çocukları var: Prenses Gabriella ve Prens Jacques.

 

Melania Trump

Bu kadını tanıtmaya gerek olmadığına eminiz -kendisi şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nin First Lady’si. Şuanda Amerika Birleşik Devletleri’nin Başkanlığını yapmakta olan ünlü iş adamı Donald Trump’ın üçüncü eşi olarak, Melania Trump 2005’ten beri eşi ile birlikte. Çiftin bir çocuğu var ve şu anda yeni evlerinde yani namı değer Beyaz Saray’da, 3,1 milyar dolarlık servetleriyle mutlu mesut yaşamaktalar.

 

Stephanie Seymour

Brant ailesinin her daim parası vardı, bu ailenin bir üyesi olarak Peter için de durum farklı değildi, Brant-Allen Endüstrileri’nde çalışıyordu ve süper model Stephanie Seymour’un kalbini kazanmayı başarmıştı. İkili ilişkilerindeki iniş çıkışlara rağmen (Stephanie 2009’da boşanma davası açmış olsa bile)halen bir aradalar, görünüşe bakılırsa birbirlerinden ayrı da yaşayamıyorlar. Ya da Peter, boşanmanın ona ne denli pahalıya mal olacağını anlamış olmalı!

 

Dasha Zhukova

Roma Abramovich iş dünyasının en başarılı Rus milyarderlerinden biri. Eşinin kim olduğunu göz önünde bulundurursak, Dasha Zhukova’nın hayatında tek bir gün dahi çalışmak zorunda kalmayacağını söylemek yanlış olmaz. Yine de, kendisi eşini gözünün önünde tutmak için olsa gerek akşam yemeklerinde birlikte boy göstermeyi asla ihmal etmiyor. Garage Dergisi ve Garaj Çağdaş Sanat Müzesi’nin kurucusu bir sanat koleksiyoncusu olarak para kazanma ve harcama konusunda bir iki şey bildiği kesin.

 

Kristy Hinze

Jim Clark, Silikon Vadisi’nde büyük bir çalışmalara imza atmış 68 yaşında, ileri teknoloji alanında öncü bir isim ve çarpıcı bir güzelliğe sahip Avustralyalı model Kristy Hinze ile evli. Çift, 2009 yılında evlendi ve o zamandan beri mutlu bir hayat sürüyorlar. İlk çocuklarını 2011’de dünyaya getirdiler ve bugün de sağlam ilişkileriyle dimdik ayaktalar. Clark’ın 90 metrelik lüks süper yatının devam eden mutluluklarıyla bir ilişkisinin olup olmadığı ise tam bir muamma.

 

Claudia Barilla

Modern dans ve akrobasiyi birleştirdiği farklı stili ile dünyanın en büyük sirki olarak ünlenen Cirque du Soleil listemizdeki en havalı şey, kabul edelim – ama Franchise’un eski CEO’su, en havalı kadınla sevgili olarak kendi işini dahi gölgede bırakmış gibi görünüyor. Dünyanın en zengin 459. Kişisi olan Guy Laliberte, birkaç yıl önce Claudia Barilla’ya aşık oldu ve o zamandan beri birlikteler. Evli olmasalar da hayatlarını bir arada sürdürüyor ve birlikte son derece sevimli görünüyorlar.

 

Irina Viner

Yayın dünyasını bir düşünün, gözlerinizde yanıp sönen dolar işaretlerini görür gibiyiz. Eh, haksız da sayılmazsınız, çünkü basım-yayın sektöründe çalışanlar büyük paralar kazanabilir – tıpkı Alisher Usmanov gibi. Tabi kocasının net değeri yaklaşık 15,1 milyar dolar olan servetine rağmen köşeye çekilip koca parası yemeyi tercih etmeyen milyarder eşlerimiz yok değil, Irina Viner bunlardan biri. Kendisi vaktinin çoğunu spor salonunda çalışmaya harcamış, Rus jimnastik takımının belli bir düzeye gelmesi için uğraşmış bu konuda koçluk yapmıştır.

 

Prenses Ameera Al-Taweel

Hayat iniş ve çıkışlarla dolu, ama Prensesimiz çalkantılı hayatıyla alışılmışın dışında bir hayat çizgisi sunuyor. Henüz küçükken, ebeveynleri boşanıyor ve büyükbabasıyla birlikte yaşamak zorunda kalmış olan Prenses, bir gün okul ödevi için ondan 28 yaş büyük olan Prens Alwaleed bin Talal ile görüşme yapıyor. Yaptığı bu görüşme onunla evlenmesi ve kraliyet unvanına sahip olması ile son buluyor. Masal gibi değil mi? Ama her masal gibi mutlu sonla bitmiyor hikayemiz. Çiftimiz 2013 yılında boşandı. Belki de yaş farkı çok büyük bir engeldi ya da yaşadıkları aşk değildi. Sebep nedir bilinmez ama kraliyet çiftinin banka hesaplarında neredeyse 18 milyar dolar vardı, bu yüzden sorunun para olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

 

Eloise Broady

Eğer saçlarınızla gurur duyan bir kişi iseniz, Paul Mitchell saç ürünlerinin sahibi ve kurucusu John Paul DeJoria ismini duymuş olabilirsiniz. Kendi çabalarıyla milyarder olmayı başarmış bu kişi, servetini mükemmel eşi Eloise Broady ile paylaşıyor. John bir aktris ve model olan Eloise ile beş yıllık ilişkinin ardından evlendi. Çift, o zamandan beri servetinin 50.000 dolarlık kısmını siyasi kampanyalara bağışladı.

 

Elisabetta Gregoraci

Her ne kadar Elisabetta Gregoraci kendi çapında bir isim yapmış olsa da, Formula 1 yöneticilerinden olan Flavio Briatore ile olan evliliği ile ismini daha da uzağa taşıdığını söylersek yalan olmaz. Çift, 2008’de evlendi hatta gelini düğün mekanına Fernando Alonso götürmüştü. Maalesef çiftimizin yolları o andan beri ayrı, ancak Elisabetta’nın 200 milyon dolarlık net servetten bir kısmını alacağını düşünüyoruz.

 

Kirsty Bertarelli

Bertarelli ailesinin son derece zengin olduğu herkesçe biliniyor, peki, servetlerinin gerçek değeri nedir sizce? Kirsty’in kocası Ernesto Bertarelli’nin 9.1 milyar dolar değerinde bir servetin sahibi olduğuna inanılıyor! Neyse ki, bu eski İngiltere güzeli kadın sadece güzelliğinden ekmek yiyenlerden değil, Kirsty aynı zamanda bir stüdyo sanatçısı. Hatta “Siyah Kahve” adlı bir eseri dahi var. Tabi ki para harika bir şey ve her şey demek ama bu şarkı gerçekten de gurur duyulacak bir şey.

 

Marie Besnier Beauvalot

Marie Besnier Beauvalot, süt ürünleri üreten Lactalis firmasının varisi, Fransız bir milyarder. O ve diğer kardeşleri, şu anda 2,5 milyar dolar değerinde olan Lactalis’in başlıca hissedarları. Üç kız kardeş, babalarından miras kalan bu şirketin bugün % 100’üne sahipler. Aynı zamanda şirketi bugünkü popülerliğine taşıyan ürünü olan krem peynirlerin yaratıcı olan kardeşler buna ek olarak, Parmalat şirketinin % 84’üne de sahipler.

 

Jade Foret

Fransa’daki en zengin adamsanız, istediğiniz herkesle evlenebilirsiniz, insanların söylediklerini kim takar! Arnauld Lagardere, yirmili yaşlarındaki bir mayo modeli olan Jade Foret ile evlendiğinde tam da bunu yaptı. 56 yaşındaki milyarder, herkese birbirlerine duydukları sevginin ne denli büyük olduğunu göstermek için bir video bile hazırladı, bu video olayı kim yapsa gözümüze batacak bir durum, ki bunu yapanın bir iş adamı olması iyice tuhaf! Neyse, herkes mutlu olduğu sürece bize laf düşmez.

 

İlginizi çekebilir

Ünlü Girişimcilerin Eşleri ve Sevgilileri
Bir Girişimci ile Sevgili Olmadan Önce Bilmeniz Gereken 18 Şey
Avatar

Yazar : Deniz

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir