El Bombası Şeklinde Cüzdan

El bombası şeklinde cüzdan ismi kulağa aslında pek hoş gelmese de, hatta bir nebze korkutucu gelse de görünüş itibari ile oldukça sempatik bir hediyelik eşya. Sevdikleriniz için ya da kendiniz için bu ilginç tasarımı, yani El bombası şeklinde cüzdan tasarımını satın alabilir, gündelik yaşamınıza renk katabilirsiniz.

Günümüzde cidden tasarımcılar kendilerini yaratıcılık konusunda aşmış durumdalar ve sürekli insanları şaşırtmaya yönelik ürünler ortaya koyma uğraşındalar. Bu da ortaya oldukça renkli ve esprili anların çıkmasına sebep oluyor. Hediyelik eşyalarda bir nesnenin çift görünüme sahip olması her zaman bir mizahı ortaya çıkarmıştır. Çakmak ya da cüzdan gibi günlük hayatta sık kullanılan ve sürekli ortaya çıkartılan, göz önünde bulunan ürünlerde bu renkliliğe alışmıştık. Oysa şimdi hem cüzdanı hem de anahtarlığı bir araya getiren oldukça keyifli bir ürün tasarlanmış durumda. Dilerseniz kendiniz için alın, dilerseniz de sevdiklerinizin yüzünü bu özel ve esprili tasarımla güldürün.

Hediyelik eşya konusunda maddiyattan ziyade yaratıcılık ve orjinallik çok daha önemli bir konudur. Bunu zaten burada tekrarlamanın, uzun uzun anlatmanın anlamı yoktur. Birçok insan, mutluluğun küçük ama şirin şeylerde olduğunu iyi bilir.  Kullanım açısından oldukça kolay olan ürün, hem cüzdan olarak kullanılıyor, hem de anahtarlık olarak. Hırsızlar açısından da akıllıca tasarlanmış bir ürün olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü cüzdanınızın genelde çantanızda olduğunu zanneden hırsızlara karşı güzel bir ters köşe yaratabilirsiniz. Dilerseniz kağıt, dilerseniz de bozuk paralarınızı istediğiniz ölçüde cüzdanınıza yerleştirebilir, güvenle saklayabilirsiniz. Onun bir cüzdan olduğu fikrine sizi görenler asla kapılmayacaktır. Bu anlamda önemli bir kamuflaj görevi de üstlenmektedir.

Bu özel hediyelik eşyayı ülkemize ait hediyelik eşya pazarına getirebilir, satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bu anlamda gözü açık yatırımcıların bir an önce harekete geçerek, el bombası şeklinde cüzdan ürünü sayesinde kazanç elde edeceklerdir.

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir