Ereksiyonu gizleyen boxer üretildi!

Dünyanın dört bir tarafından dikkat çeken en ilginç iş fikirlerini sizler için araştırmaya devam ediyoruz. Bir erkeğin dışarıdayken erekte olmasından ve bunu gizleyebilecek bir yol bulamamasından daha utanç verici bir şey düşünmek neredeyse imkansız. Neyse ki artık Bloxer ile bu bir problem olmaktan çıkacak.

Bloxer dışarıdan sıradan bir boxer gibi görünüyor fakat ereksiyonu %80 oranında gizleme özelliği var. Devrim niteliğindeki bu giysinin yaratıcıları şimdilerde kitle fonlama sitesi olan Indiegogo’da para topluyorlar. İddialarına göre erkekler “cinsel, duygusal ve medikal” açıdan mutlu olacaklar.

Yeni ürünümüzün ana amacı, erkekleri esasında iyi olan bir şeyin kötü yan etkileriyle karşı karşıya gelmelerinden alı koymak.” diyor Bloxer’ın arkasındaki girişimciler.

Tasarımcılar ürünlerinin, ilk başta yumuşak olması için pamuklu normal bir boxerla işe başladılar. Sonra, hipoalerjenik gergin bir kumaş olan “yön saptırıcı kalkan”ı bacakların etrafındaki bölgeye eklediler. Erkeğe seçilen tarafa “büyüme” özgürlüğü veren bu zırh, kasık bölgesini tamamen kaplıyor. Ayrıca, kullanılan kumaşı özel yapısı gerekli havayı sağlayarak erkeklik organızının rahat etmesine de imkan sağlıyor.

Girişimciler kitle fonlamayla 20 bin dolar toplamayı amaçlıyorlar. Eğer gerekli miktarı toplamayı becerebilirlerse “Basic Koleksiyon” adını verdikleri seriyi satışa sunacaklar ve ürünün; gri, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği olacak.

Eğer 50 bin dolar toplayabilirlerse beş farklı desenden oluşan “Havalı Koleksiyon”u satışa sunacaklar. 100 bin topladıklarında ise “Mayo Koleksiyonu” satışa açılacak ve kişiselleştirme seçenekleri de sunulacak.

Cesur girişimciler ayrıca elde edilen kârın %25’inin prostat kanseri araştırmalarına gideceği açıklamasını yaptılar.

Bu iş fikri saçma ve ölü bir yatırım gibi gözükse de ilham vermesi açısından oldukça başarılı.

 

İlginizi çekebilir

Tecavüzü önleyen külot
Titreşimli iç çamaşırı
Radyasyona karşı korumalı iç çamaşırı

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir