İlginç Çalar Saat: Titreşimli İç Çamaşırı

“Yeni iş fikirleri ” sitemizin düzenli okuyucuları ile daha önce saçma gibi gözüken birçok ilginç iş fikrini paylaştık. Aslında bu iş fikirlerinin saçma gözüktükleri kadar büyük başarılar elde ettiklerine de tanık olduk. Bu yazımızda da sizlere benzer bir iş fikrinden bahsedeceğiz. Bayanlara özel üretilmiş iç çamaşırına yerleştirilen Little Rooster (minik horoz) isimli zaman ayarlı vibratörden…

Uyanmak şüphesiz çoğu kişi için büyük bir problem. Çalar saatler de bu problemi ortadan kaldırmak için kullanılan en popüler araçlar. Ancak çoğu çalar saatın uyandırma şekli insanlar için şüphesiz bir tür işkence. İşte tam da bu noktadan hareketle ilginç iş fikri ortaya çıkmış. İlginç bir çalar saat görevi gören Little Rooster sayesinde bayanlar için uyanmak artık çok zevkli! Bayanlar için bir tür çalar saatlı vibratör de diyebileceğimiz ürün, ayarlandığı zamanda titreşmeye başlıyor. Üstelik titreşim şiddetini ayarlayabileceğiniz 30 seviye bulunmakta.

Plastikten yapılmış, iç çamaşırın içine ve bacakların arasına yerleştirilen ve üzerinde dijital ekranı bulunan ” T ” şeklindeki cihazın satış fiyatı 70 dolar civarında. Sabahları keyifle ve zevkle uyanmanız için ilginç çalar saati dilediğiniz zamana ayarlayıp uykuya dalabilirsiniz.

Henüz ülkemizde bulunmayan bu cihaz genç ve cesur girişimciler için harika bir yatırım fırsatı olabilir. Çok yeni olmasına karşın büyük bir talep gören bu girişimcilik ürününün distribütörlüğünü alabilirsiniz.

Siz değerli okuyucularımız için dünya üzerinden en ilginç ve başarılı iş fikirlerini araştırmaya devam edeceğiz.

Satış sayfası: www.littleroosterstore.com

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir