Evden çıkmayan hantal kediler için kedi tekerleği

Şişman bir kediniz mi var? Bu girişimcilik projesi şişman kedinizle mücadele etmenize yardımcı olacak harika bir çözüm sunuyor.

One Fast Cat isimli egzersiz tekerleği kedilerin hareket ederek enerjilerini atmasını ve formda kalmalarını sağlamak için geliştirildi. Proje 10,000 dolarlık hedefle kitle fonlaması sitesi Kickstarter’da finansman kampanyası başlattı. One Fast Cat üç haftadan az bir sürede 10,000 dolarlık hedefini geçmeyi başardı ve bağışlarla 300,000 dolara yakın para topladı.

One Fast Cat’in baş tasarımcısı Sean Farley sıkılan ve uyuklayan ev kedilerinin kapalı alan sıkıntısıyla mücadele etmesine yardımcı olmak için bu mekanizmayı geliştirmiştir. İnternet sitesine göre tekerlek kedilerin doğadayken avlanarak attıkları ancak ev ortamındayken miskinleşerek bastırdıkları enerjilerini atmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

One Fast Cat kedi severlere sınırsız eğlence sunuyor. Ürün üretime başlamak için yeterli olan finansmanı topladı ve bizlerde kedi egzersizi tekerleğinde eğlenen kedilerin videolarını büyük bir sabırsızlıkla bekliyoruz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek kedi tekerleği hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir