Pırıltılı Popo: Kedinizin çıplak poposunu gizleyen mücevher

Dünyanın dört bir yanından en ilginç iş fikirlerini ve girişimcilik haberlerini sizler için araştrmaya devam ediyoruz. Bir kedi sahibi olduğunuzda ister istemez kedinizin çıplak poposuna bakmak bir ritüel haline gelir. Neyse ki, Pırıltılı Popo ismindeki bu aksesuar sayesinde artık buna mecbur değilsiniz.

Pırıltılı Popo: Kedinizin kuyruğuna asılı durup poposunu kapatan lastik bir mücevherdir. Pırıltılı Popo, ilk kez bir youtube videosu ile dünyaya tanıtıldı. Kediler genelde kuyruklarıyla oynadığınızda bu durumdan hoşlanmazlar ya da kuyruklarına bir şey taktığınızda o şeyi çıkarmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlar fakat videoda kediler ilginç bir şekilde bu gizleyici plastik parçasının takarken rahat görünüyorlardı.

Ne kadar etkili görünürse görünsün herkes bunun bir şaka olduğunu düşünmüştü. Fakat Kedi Beşiği’nin sahipleri Pırıltılı Popo’nun şaka olarak satın alabileceği gerçek bir ürün olduğunu açıkça belirttiler. İlgili olan kedi sahipleri Pırıltılı Popo’yu 6 dolara satın alabiliyor.

Her ne kadar aptalca ve komik görünse de bu iş fikrinin yeni olmadığını bilmelisiniz. Birisi yıllar önce evcil hayvanlarının çıplak arkalarını güzelleştirmeyi üşünmüş ve “Arka Vites” adındaki farklı şekil ve boyutlarda sticker tarzı bir ürün ortaya koymuştu.

Aşağıdaki video izleyerek Pırıltılı Popo iş fikri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz:

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir