Evlilik teklifini kaydeden gizli kamera

Evlilik teklifinizi kaydedin, evlilik teklifiniz sonsuz olsun… Herkes yaptıklarını kaydedebilir ancak yeni iş fikri ” yüzük kamerası” ile her şeyin başlangıcı olan “evet” anını kaydedebiliyorsunuz.

Kullanımı basit ve kolay olan “yüzük kamerası” normal yüzük kutusunun içine yerleştirilmiş olan bir gizli kameradır. Yüzük kamerası ile dizlerinin üstüne çökmüş olan erkek evlilik teklifinin her anını kaydedebiliyor. Geniş açılı lenslerle kamera ile video yakalamak için bir düğmeye dokunmanız yeterli. Bu düğmeye dokunduktan sonra bütün önemli anlarınızı hızlı bir şekilde kaydedebiliyorsunuz.

Sadece kiralanabilen kamera kapınızın önüne kadar bir paket ile gönderiliyor. Kutusunun üstünde USB girişi olan yüzük kamerası hem kamera görüntülerini kaydediyor hem de bu anları ölümsüzleştirmeleri için editörlere gönderiyor.

Kendi işini  yapmak isteyen girişimciler için sitede bayi olma ve kamerayı ürünleri ile paketleme fırsatı var. Kamera az ışıkta, bulutlu günlerde ve gün batımında kayıt yapabiliyor ancak gece görüşü henüz yok.

Gözatmak isteyeler için sitede ürünü kullanan gerçek çiftlerin teklifleri yayınlanıyor. Aşağıda yer alan Dave ve Rachel’ın fotoğrafları gibi.

ring-cam-1

Yaraıcı bir iş fikri olan yüzük kamerası dünyaca ünlü birçok sitede yayınlanmış durumda. Ürün başarılı bir şekilde seyirci ile buluştu ve büyük beğeni topladı. Aşağıdaki videoyu izleyerek iş fikrinin hayatınıza katacağı değeri çok rahat görebilirsiniz.

Evlilik sektörüyle ilgili sizin de yaratıcı iş fikirleriniz var mı?

 

İlginizi çekebilir

Yıl dönümüzü hatırlatan yüzük
En yaratıcı iş fikirleri
Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir