Fit4less spor salonu bayiliği ile başarıyı kaçınılmaz kılın!

Tanım: Fit4less bayilik almak isteyenlere uygun maliyetli başarılı bir spor salonu açma fırsatı sunmaktadır. Fit4less İngiltere’nin önde gelen fitness franchisor’ı énergie grup tarafından desteklenmektedir.

Fırsatlar: Master franchise

İşletme türü: franchise

Minimum yatırım: 95,000 pound

Eğitim fırsatı: var

Yarı zamanlı: evet

Spor salonu üyeliğine aylık 150 veya 200 TL ödeyenler için her kuruş önemlidir. Ancak Fit4less’e üye olursanız sadece 50 TL ödersiniz.

Bu tarzda satış konuşması yapan bir firmanın sektörde ne kadar hızlı bir biçimde büyüdüğünü tahmin etmek hiç de zor değildir.

Siz de Fit4less bayiliği alabilir ve hızla büyüyen bu franchise grubunun başarısını ve kazancını paylaşabilirsiniz.

 

Bu iş modeli bayilik fantastik değerler sunmaktadır

Fit4less pazara öncülük eden bir sistemdir. Franchise sahiplerinin mali yükünü hafifletir ve merkezlerin ilk günden itibaren kazanç sağlaması için çaba harcar.

Yeni açılan ve iki hafta içinde 2000’den fazla üyesi olan bayiliklerimiz bulunmaktadır. Bunlar Fit4less bayilik sistemimizin ne kadar başarılı olabileceğine dair en canlı kanıtlardır.

Fiyatlandırma modelinin basitliği ile spor salonu ve müşteri deneyiminin kalitesinin birleşiminden toplamda +90,000 üyeli kanıtlanmış bir konsept çıkmıştır. Yani bayilik almak istiyorsanız energie Group ve Fit4less hakkında daha fazla şey öğrenmelisiniz.

Fit4less yeni bayiliklerin en kısa zamanda başarılı olmasını sağlamak için elinden gelenin fazlasını yapıyor ve yeni spor salonun başarı şansını arttırmak için sürecin her adımında franchise’a destek veriyor.

Olası franchise sahiplerinin en iyi bölgeyi bulmalarına ve garantilemelerine yardımcı olan bir ekipleri var. Telekom, üyelik yönetimi, spor salonu ekipmanları, tabela, pazarlama ve iş planlaması konularında sektör lideri firmalarla çalışıyorlar.

Fit4less ile çalışmanın en büyük avantajı arzu ettiğiniz sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak başarılı bir iş modelinin ve destek ekibinin olmasıdır. Şirket başarılı spor salonları ve başarılı franchise’ları ile övünüyor.

 

Energie Grup ve Fit4less ile çalışmanın avantajları:

İngiltere’nin başı çeken fitness kulüplerinden birinin deneyim, bilgi birikimi ve başarısını arkalarına almış olmaları

Rekabetin olmadığı coğrafik bölgelerde gelişme ve büyüme fırsatı

Spor salonunuz için en iyi bölgeyi bulmanıza yardımcı olacak uzman bir ekip

Sektöründe öncü uzmanların hazırlayacağı finans ve iş planları

Online üyelik ve otomatik ödeme tahsili

Üyelik satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olacak pazarlama kampanyaları

En iyi anlaşmaları yapmanız için alım ve tedarik hizmetleri

Online kulüp üyelik sistemleri – verimliliği maksimize etmek ve insan kaynakları maliyetlerini minimize etmek için

 

Fitness işiyle mi ilgileniyorsunuz yoksa sadece başarılı bir işiniz mi olsun istiyorsunuz? Bu bayilik ikisini de sunuyor!

Sizi motive eden şey kariyerinize bu alanda devam etmek, kendi işinizin patronu olmak veya sadece ailenizin ve kendinizi finansal geleceğini garanti altına almak olabilir. Energie Grup ve Fit4less’un sağladığı fırsatlar sayesinde hepsine birden kavuşabilirsiniz.

Ne tür bir işe yatırım yapacağınıza karar verirken çalışmak istediğiniz sektörü, franchisee’lerin başarısını ve konseptin kanıtlanmışlığını araştırmanız gerekir. Bunu yaptığınız takdirde yatırım getirisinden emin olursunuz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir