Frizbi yakalama oyununa yeni bir soluk: ZipChip

Tıpkı frizbiler gibi uzak mesafelere doğru fırlatılabilen ZipChip’i kullanarak arkadaşlarınızla ve evcil hayvanlarınızla açık havada oyunlar oynayabilirsiniz. Diğer atış disklerinin aksine ZipChip, cebe sığacak şekilde tasarlandığından istediğiniz her an cebinizden çıkartabilir ve havaya fırlatabilirisiniz.

Sadece 6 cm çapında olan ZipChip’i her zaman yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz her an oynayabilirsiniz. Ofiste sıkıldınız ve biraz eğlenmek mi istiyorsunuz? Ofiste yakalama oyunu oynayın. Köpeğinizle parkta alıştırma mı yapmak istiyorsunuz? ZipChip’i fırlatın ve köpeğinizden yakalamasını isteyin. Partideyken arkadaşlarınızla oyun mu oynamak istiyorsunuz? Ortaya para koyun ve ZipChip’i en uzağa kim fırlatacak diye iddiaya girin.

Frizbinin aksine ZipChip, yumuşak ve esnek elastomer malzemeden yapılmıştır. Bu nedenle parmağınızı incitme endişesi taşımadan yakalayabilirsiniz. ZipChip, küçük olmasına rağmen uçma konusunda oldukça yetenekli ve 60 metrenin üstüne çıkabiliyor. En iyi kısımsa, sabit uçuş için tasarlanmış olmasıdır. Bu sayede yolu ve mesafeyi kontrol edebiliyorsunuz. Aşağıdaki videoyu izleyerek eğlenceli bir ürün olan ZipChip hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Kitle fonlaması sitesi Kickstarter aracılığıyla  ZipChip’i ön siparişle 7 dolara satılmaktadır.

Siz değerli okuyucularımızla en yenilikçi tasarımları ve iş fikirlerini paylaşmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir