English Home Bayilik Şartları

english-home

Her şeyin mükemmel olması gereken bir yer varsa, orası sizin evinizdir. En sevdiğiniz şeylerle dekore edilmiş; boş zamanlarınızda ailenizle, arkadaşlarınızla tadını çıkarabileceğiniz ya da yalnız vakit geçirebileceğiniz güzel bir ev.

Bir girişimci olarak ev tekstil sektöründe iş kurmaya karar verdiyseniz sektörde kendini kanıtlamış bir firmanın bayiliğini almayı da gözden geçirmelisiniz. Ülkemizde 200’ü aşkın, dünyada ise yüzlerce mağazası ile adından bolca söz ettiren English Home bayiliği almak sizin için doğru bir seçenek olabilir.

 

English Home hakkında

English Home yatak odalarınızdan banyolarınıza, salonlarınızdan mutfak ve bebek odalarınıza kadar düşlediğiniz evi oluşturmanıza yardımcı tüm ev tekstili ve dekorasyon ürünlerini beğeninize sunmaya devam ediyor.

English Home tam 25 yıldır; salonuyla, mutfağıyla, yatak odasıyla ve banyosuyla hayalini kurduğunuz evi yaratmanızda size göz kamaştırıcı ev tektstil ürünleri ve aksesuarları sağlamaktadır. Her parça, durmaksızın seyahat ederek yurt dışındaki galerileri keşfeden ve birçok kültürü içinde barındıran Londra modasının sürekli değişimlerini gözlemleyen Yaratıcı Yönetmen Gaynor Churchward tarafından tasarlanmış ve geliştirilmiştir.

Ayrıca tasarımlarımızı mükemmel bir şekilde yorumlayan diğer çalışanlarımıza da çok şey borçluyuz. Birçok kez tasarım bütünlüğü ve kalitesi taklit edilmeye çalışılmışsa da, English Home’un yüksek standartlarına hiçbir zaman ulaşılamamıştır.

 

 Neden English Home Bayiliği?

Seri üretimin gittikçe arttığı günümüzde, insanlar zanaatkarların elinden çıkmış özgün eşyalara hasret kaldı ve bu nedenle müşterilerimiz vintage eşya arayışı içinde oluyorlar. Kültürlerle, bugünün ve binlerce yıl öncesinin değerleri arasında bir uyum yakalamak, kişisel yaşam alanlarını geliştirmek ve güzelleştirmek için buradayız. Geçmişle gelecek arasında köprüler kurmak, tutkumuz haline gelmiştir. Usta elinden çıkmış, ince işçiliğe sahip ahşap bir masanın görüntüsü ya da 500 yıl öncesine ait eski bir tasarım, modern dünyaya ait mutfaklar için tasarlanan bir kasenin üzerinde yeniden can buluyor. Müşterimize sunduğumuz tüm ürünler için ilham arıyor, keşfediyor ve buluyoruz. Bu nedenle müşterimiz güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayacağına emin olabiliyor. Tarihte yolculuk etmiş ama modernize edilmiş bir ev yaratabilmek için en iyi ürünleri kullanarak müşterilerimize daha iyi bir yaşam kalitesi sunma yolunda ilerliyoruz.

Dünya çapında gerçekleştirdiğimiz satışlarla, tüm ürünlerimizin en uygun fiyatla, en iyi kalitede olduğunun garantisini vermekteyiz.

English-Home-bayiligi

English Home bayiliği nasıl alınır?

English Home bayilik şartları ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir. English Home bayilik sistemi yurtdışı için aktif olsa da ülkemiz için malesef henüz aktif değildir. Aktif olur olmaz buradan duyurulacaktır. Yurtdışında English Home mağazası açmak istiyosanız gerekli şartları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir veya English Home sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir