GreenSalads Bayilik Veriyor mu?

GreenSalads Konsepti Hakkında

2008 yılında ilk şubemizin açılışı ile sektördeki yerimizi aldık. Reçetesi uzman şeflerimiz rehberliğinde hazırlanan özel soslarımızla harmanladığımız ürünlerimizin lezzeti ve sunumu ile kısa zamanda misafirlerimizin beğenisini topladık ve 30 şube sayısına ulaştık.

Green Salads olarak ürünlerimizi ISO 22000:2005 ve ISO 9001:2008 belgelerine sahip üretim tesislerinde fiziksel biyolojik ve kimyasal bulaşma risklerini en aza indirgeyerek her koşulda hijyen ve sanitasyon kuralları içerisinde üretmekte ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunmaktayız.

Konseptimiz tava,ızgara ve salata bölümlerinden oluşarak en kaliteli ve en güvenilir firmalardan sağlanan temininden, tesisimizde her türlü fiziksel, kimyasal ve biyolojik bulaşma risklerini en aza indirgeyerek işlenmesi ve siz değerli müşterilerimizin tüketimine kadar her türlü hijyen ve sanitasyon kurallarına bağlı çalışmaktayız.

 

Kalite Anlayışımız

Green Salads kalite ve gıda güvenliğinden ödün vermeden sağlıklı, lezzetli, ve gıda standartlarına uygun mamuller üretmek ve sunmayı temel kalite anlayışı olarak benimsemiştir. .Ürünlerin en kaliteli üreticilerden temininden, işletmelerimizdeki tüketime kadar hijyen ve sanitasyon kurallarına uyulan ortamlarda üretimimizi ve sunumumuzu gerçekleştirerek biyolojik, kimyasal ve fiziksel bulaşma risklerini en aza indirgemek için çalışırız .Yasaları, üretim ve muhafaza standartlarını da göz önünde bulundurarak sağlıklı, güvenli ürünlerle Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin şartlarına uyarak, sistemi iyileştirmek için gerekli olan altyapı, çalışma ortamı ve insan kaynaklarını sağlarız.
Müşteriye saygılı, her kademede çalışanın yönetime katıldığı, sürekli ve yaygın eğitimin benimsendiği, eğitimli ve bilinçli personelle çalışmak temel prensiplerimizdir.

• Mesleki ve etik değerlere bağlılık,
• Tecrübe ve bilgiye dayanan, kaliteli hizmet anlayışı,
• Değişime açıklık ve yaratıcılık,
• Müşteri memnuniyeti sağlamak,
• Misafirperverlik, Güler yüz, samimiyet ve şeffaflık

 

GreenSalads Bayilik Veriyor mu?

GreenSalads şu an için yeni şubelerini kendi bünyesinde açmaktadır. Bayilik sistemi aktif olur olmaz buradan paylaşılaşacaktır.

 

İlginizi çekebilir

Tavuk Dünyası Bayilik Şartları
Fast Food Sektörü Bayilik Veren Firmalar

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir