Hayvanlar İçin Çadır

Evlerimizin büyümeyen, büyüse de hep çocuk kalacak olan canları hayvanlar için çadır hayvancıklarımızı rahat ettirmeye ve sıcak tutmaya yönelik. Kıvrak bir zekânın ürünü olan çadırlara tüylü dostlarımızda bayılıyor. Hayvanlar için çadır altında kullanılmış olan pelüş kumaş sayesinde can dostlarımızı sıcak tutmakla kalmıyor, yumuşak olduğu için rahat rahat uyumasını da sağlıyor.

32 inç özellikteki çadır hayvancıklarımız için sıcacık bir ev konumunda. Onları yağmurdan, kardan, soğuk ve rüzgârdan koruyacak şekilde tasarlanmış olan bu özel çadırlar görüntü itibariyle oldukça cici. Bahçe ve sokak gibi açık alanlar için tasarlanmış olan ürün su geçirmez özelliğiyle hayvancıkların yağmurda ya da karda ıslanmasını önlüyor. Dilerseniz ev ortamında da kullanabileceğiniz ürün, can dostlarımızı konforlu tasarımı ile rahat ettirdiği için evinizin bir köşesinde, can dostunuza ait bir yer de olabilir.

Yakın zamanda ticaret hayatına atılmayı planlayan girişimciler varsa bu akıllı tasarımla yola çıkabilirler. Hayvan sever gibi geniş bir alıcı kitlesi olan ürün hem ev ortamında hem sokak ortamında kullanılmaya elverişli olduğu için satış grafiği de yüksek bir ürün olma özelliğine sahip. Veteriner kliniklerinde, hayvanlar için malzeme satan mağazalarda, alış veriş merkezlerinde kolaylıkla satılabilecek olan çadırlara hayvan sahipleri ile barınak gönüllüleri büyük ilgi göstereceği için satışları da yüksek olacak.

Hedef kitlesi geniş olduğu için ürününün satışı ve pazarlaması da bir o kadar başarılı olacaktır. Ürünü uzun uzadıya, allayarak pullayarak pazarlamaya gerek yok. Çünkü ürün önemli bir ihtiyaca hizmet ettiği için zaten kendi kendini pazarlayabilecek durumda. Kimseye dil dökmeye gerek yok. Kapı kapı gezerek kimseyi ikna etmeye gerek yok. Müşteri kitlesi belli olan ürünün alıcısı zaten satıcıyı kendisi arayıp bulmaya ihtiyaç duyacaktır.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir