Hem Oyun Oynayıp Hem de Spor Yapmaya Ne Dersiniz?

SymGym Studio, online olarak oynanan bir oyunu fitness aletleriyle kombine ederek egzersiz yapmayı eğlenceli hale getirdi.

Bundan böyle spor yaparken, boş boş duvarları izlemek yok. SymGym Studio’nun geliştirdiği bir oyun sistemi sayesinde, bir yandan fitness yapıp bir yandan oyun oynayabileceksiniz.

Oyun, fitness aletlerinin kolları ve pedalları vasıtasıyla yönetiliyor. Siz pedallara basarken, kolları ileri geri iterken, koşarken ya da zıplarken, bir yandan da oyunu idare etmiş oluyorsunuz. Bu şekilde oyunu idare etmek pek kolay olmadığından, iş oyuncuların esneklik kabiliyetlerine kalıyor. Oyuncular aynı zamanda harcadıkları kaloriyi, güç aktarımlarını, zaman içeresindeki gelişimlerini ve oyun skorlarıyla ilgili istatistiki verileri ekrandan takip edebiliyorlar.

SymGym ekibi, ilk salonlarını 2017’de açtı ve oyunlarını düzenli olarak güncelliyorlar. Hem spor yapıp hem de oyun oynamak isteyen müşteriler seans başına 15 dolar ödemek zorundalar. Ayrıca daha cazip aylık üyelik seçenekleri de bulunuyor.

Online oyun geleneği, dünya genelinde yayıldıkça girişimcilere ve oyun geliştiricilere yeni iş sahaları da açılmaya devam ediyor. Sizce bilgisayar oyunları günlük hayatta başka ne gibi alanlarla senkronize edilebilir?

Web Sitesi: www.symgym.co

İletişim: info@symgym.co

 

İlginizi çekebilir

Otobüsle İşe Gidip Gelirken Spor Yapmaya Ne Dersiniz?
Sanal gerçeklik egzersiz aleti ile uçarken spor yapın!

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir