Otobüsle İşe Gidip Gelirken Spor Yapmaya Ne Dersiniz?

Butik fitness salonu 1Rebel, Londra halkı için kısıtlı zamanları nedeniyle işe gittikleri esnada, kondisyon bisikleti çevirebilmeleri için Ride2Rebel adında şehir hattı otobüsü geliştirdi.

Büyük şehirlerde yaşayanlar için işe gidiş gelişler uzun ve stresli bir süreçtir, fakat 1Rebel’in geliştirdiği son moda fitness olayı, buna yaratıcı bir çözüm getiriyor. Kondisyon bisikletli otobüsler, Londra’da dört rotaya dağılmış durumda. Bu özel otobüsün son durağıysa, birçok iş merkezine yürüme merkezinde bulunan 1Rebel adlı fitness salonudur. Salona girdikten sonra yolcular, iş yerlerine gitmeden önce, bir duş alıp kahvaltı edebiliyorlar.

mobil-spor-salonu

1Rebel adlı fitness salonunun sahipleri, Londra halkının işe gidip gelişlerini zevkli hale getirmenin ana prensipleri olduğunu söylüyor.

1Rebel, üyelik sistemi olmayan bir salon. Planları henüz devlet tarafından onaylanmış olmasa da 1Rebel, insanları projelerine destek olmaları için web sitelerine davet ediyor.

Peki, büyük şehirlerdeki işe gidiş ve dönüş yolculuğunu eğlenceli kılmak için sizce başka ne gibi iş fikirleri hayata geçirilebilir?

Örnek girişimcilik projesi hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Web Sitesi: www.1rebel.co.uk

 

İlginizi çekebilir

Eski halk otobüsünü muhteşem bir gece kulübüne dönüştüren Rus girişimciler
Yaratıcı Seyyar İş Fikirleri
Avatar

Yazar : İpek Külah

Çevirmen

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir