İlginç Bir Buluş: Kuş Besleme Başlığı

Çocukluğumuzdaki “Mini Mini Bir Kuş” şarkısı ile başlayan kuşlara duyduğumuz sempati büyüdüğümüzde de devam etmiştir. Betonarme blokların arasında yaşam mücadelesi verdiğimiz şu zamanlardabizlere uçmayı ve özgürlüğü çağrıştıran kuşları çevremizde ve yakınlarımızda her zaman görmek isteriz. Onlara dokunamasak da onları seyretmek bazen inanılmaz bir huzur verir ve günün bütün sıkıntısını bizlere unutturur. İşte bu noktadan yola çıkan girişimci Chris ilginç bir buluşa imza atmış.

Girişimcinin Eye to Eye ismini verdiği kuş besleme başlığı ile sinek kuşu denilen kuşları çok yakın bir mesafede beslemeniz mümkün. Saniyede 80 kez kanat çırpabilen bu kuşları izlerken kanat çırpışlarının çıkardığı sesleri ve yüzünüze vuran rüzgarı hissederek benzersiz bir deneyim yaşayabiliyorsunuz. Sinek kuşlarının doğada beslendikleri ağaçlardan esinlenerek rengarenk bir şekilde tasarlanan başlık hakkında detaylı bilgi almak için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Benzersiz ve heyecan verici iş fikirlerini sizlere ulaştırmaya devam edeceğiz. Sizce kuş ve insan ilişikisine yönelik başka ne türlü iş fikirleri hayata geçirilebilir?

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir