İlginç İş Fikri: Sahte Kız Arkadaş Fotoğrafı

En ilginç para kazanma yollarını keşfeden Japonlardan bir ilginç iş fikri daha. Japon fotoğrafçı kız arkadaşı olmayan erkeklere sağ ellerini kız arkadaşlarıymış gibi nasıl kullanabileceklerini öğretiyor. Düşündüğünüz şey değil!

Bekar olmanın utanılacak bir tarafı yoktur. Ancak siz arkadaşlarınızın ve yakınlarınızın mutlu bir birlikteliğiniz olduğunu düşünmelerini isteyebilirsiniz.. O zaman sağ elini kız arkadaşıymış gibi kullanan genç Japon fotoğrafçı Keisuke Jinushi’nin yaptıklarını takip etmelisiniz.

Yalnızlık özellikle bütün arkadaşlarınızın ilişkisi olduğunda, kız arkadaşlarıyla birlikte geçirdikleri zamanları ve kız arkadaşlarının ne kadar harika olduklarını anlattıklarında gerçekten rahatsız edici olur. Tabi ki bu durum Keisuke Jinushi için geçerli değildir. Keisuke Jinushi’nin ona muhteşem lezzetler tattıran, ağzının kenarındaki ketçapı temizleyen veya dudaklarını sevimli bir şekilde sıkan şefkatli bir kız arkadaşı var. Sonuçta fotoğrafları çeken kız arkadaşı olmalı değil mi? Hayır, tam olarak değil. Fotoğrafları çeken Keisuke Jinushi ve ona yemek yediren de kendi eli. Peki, neden bir insan böyle bir şey yapsın ki? Görünen o ki yetenekli fotoğrafçı yaptığı hilelerle romantik anların kolaylıkla nasıl paylaşılabileceğini bize gösteriyor. İsteyenlere belli bir ücret karşılığında eğitimler veren Keisuke Jinushi, yaptığının son derece ilginç bir iş olduğunu kendisi de belirtiyor. Ancak kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun.

Tokyo’daki Musashino Sanat Üniversitesinde okuyan Keisuke kendi çektiği fotoğraflara romantik bir hava katmak için öncelikle sağ eline açık renk fondöten  ve ayrıca kadınsı bir görüntü yakalamak için tırnaklarına kırmızı oje sürüyor. Hatta kafa karışıklığını önlemek için eline saç bandı da taktığı oluyor. Jinushi kendi yaptıklarını takip etmek isteyenlere “kız arkadaş fotoğrafı” efekti yaratabilmek için retro veya Instagram filtrelerini kullanmalarını tavsiye ediyor.

Dünyanın en ilginç iş fikirlerini ve tuhaf para kazanma yollarını araştırarak sizleri şaşırtmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir