İşletmeniz İçin Ücretsiz Logo Oluşturabileceğiniz 5 Harika Web Sitesi

Basit bir logo bile şirketinizi müşterilerin gözünde unutulmaz kılabilir. Dünyanın en ünlü logolarından bazılarını göz önüne alırsanız, bunların çoğu basit ve nettir. Grafik tasarım becerisine sahip değilseniz kendi logonuzu oluşturmak zor bir iş olabilir. Fakat çok daha basit başka bir yol mevcut: online logo üreticileri. İşte, ücretsiz bir logo oluşturabileceğiniz 5 harika site…

 

  1. Logaster – online Marka Yapıcı

Logaster, logo ve kurumsal kimlik oluşturmak için kullanılan online bir hizmettir. Bu hizmet, tasarım oluşturmanın hızlı ve kolay bir yolunu sunar: hem de bir logodan tam bir soyal medya marka kitine kadar. Logo oluşturma süreci herhangi bir teknik beceri gerektirmez. Tüm dosya modelleri JPEG, PNG, ve vektör (PDF, SVG) formatlarındadır. Bu, baskı için yüksek kaliteli bir görseli garanti eder. Şimdiye kadar milyonlarca kullanıcı Logo’nun online üretim hizmetinden yararlandı.

 

  1. Adobe Spark Ücretsiz Logo Oluşturucu

Spark’a bir kere bağlandıktan sonra işler son derece hızlı ilerleyebilir ve bu online aracın güçlü yönlerinden birdir. Ayrıca çok sayıda taslak da bulmakta fakat tamamı önceden belirlenmiş boyutlardadır. Aracın kullanımı kolaydır. Ücretsiz logolar düzenlenebilir ve özelleştirilebilir. Bununla birlikte, uygulamaya kullanım kolaylığını da kazandıran minimalist düzenleme arayüzü aynı zamanda zayıf noktasını da oluşturmaktadır: ufak tefek düzenlemeleri nasıl yapacağınızı bulmak için çok fazla zaman harcıyorsunuz.

 

  1. Graphicsprings

GraphicSprings, logo oluşturmanıza izin veren güzel bir web arayüzüne sahip online bir logo yaratıcısıdır. Hizmet, popülerliğe veya tarihe göre sıralanabilen veya rastgele listelenen logo görsel kategorileri sunmaktadır. Graphic Springs araç çubuğu ayrıca rozetler, swooshlar, süslemeler, çizgiler vb. gibi farklı logo şekilleri de sunar. Metninizi, yazı tiplerini, gölgeleri veya parlaklık efektlerini değiştirebilirsiniz.

 

  1. Online Logo Maker

Sitenin biraz sade tasarımına rağmen Online Logo Maker, Flash ile oluşturulmuş bir editör sunar. Müstakbel logonuzu geliştirmeniz için metin veya sembol eklemenize, katmanlarınızı yönetmenize veya bilgisayarınızdan görsel yüklemenize izin verir. Performansı ilgi çekici olsa da Photoshop’un yerine geçemeyecek ve sunulan sembol ve yazı tipi listesinin çok zayıf olmasına karşın beklentinizin çok yüksek olmaması durumunda ihtiyacınızı karşılayabilecektir.

 

  1. Logotype Creator

Özellikleri, işletmenizin yanı sıra size de layık olacak profesyonel bir logoya sahip olmanızı sağlar. Bu araçla kendinizi rahat hissetmek için hiçbir eğitim programını takip etmenize gerek yok, kullanımı oldukça hızlı. Birçok seçenek aynı anda sunulacak ve daha önceden oluşturduğunuz görsel ve metinleri de içe aktarma imkanına sahip olacaksınız. Ayrıca, faaliyet türünüze bağlı olarak uygun temalar da mevcut.

Yani profesyonel bir logo oluşturmak karmaşık veya çok pahalı olmak zorunda değil. Yetenekli bir tasarımcı olmak zorunda da değilsiniz. Yukarıda tavsiye ettiğimiz logo oluşturucularla, bütçeniz sarsılmadan birkaç dakika içerisinde harika logolar yapabilirsiniz.

 

İlginizi çekebilir

İşiniz İçin Doğru Logo Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?
Ünlü Şirketlerin Logoları ve Gizli Anlamları

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir