İşte zengin insanlar için geliştirilen yeni sosyal ağ: Netropolitan

Bankada milyonlarca liranızın olması hayatınızı farklı biçimlerde kolaylaştırabilir.  Ancak bazı karmaşıklıkların olmasına da neden olabilir. Diyelim ki kendinize yeni bir özel jet aldınız ve Facebook’daki fakir arkadaşlarınızdan hiçbiri taktıracağınız jakuziyle ilgili iyi tavsiyeler veremedi.

İşte size çözüm: Netropolitan. Facebook’dan daha rahat olan bu sosyal ağa üye olabilmek için zengin olmanız gerekiyor.

Ve Netropolitan’ın sanal kapılarından girmek isteyen herkesin 9.000 dolar ödemesi gerekiyor. İlk yıldan sonra üyelik sürenizi uzattığınız her yıl için 3.000 dolar ödemeniz gerekiyor.

Üyelik ücreti oldukça yüksek olsa da ister kahyanızı şikayet edin ister yat sahipliğinin risklerinden bahsedin sitedeki herkes sizin seviyenizde olacaktır.

Bu topluluğa üye olduktan sonra durum iletileri yayınlamak, gruplar oluşturmak ve şaraptan tatil noktalarına kadar her türlü konuyla ilgili sohbetlere katılmak gibi farklı şeyler yapabilirsiniz. Varlıklı insanlarla dolup taşmasının haricinde faaliyetlerin birçoğu Facebook’dakilerle aynı.

Evet gerçekten.

Bununla birlikte Facebook’un aksine Netropolitan’da yaptığınız her şey gizli kalır. Bu site arama motorlarında indekslenmez ve dışarıdakiler sadece oturum aç ekranını görebilir. Site içine ve site içinden yapılan aktarımlar şifreli olduğundan ödeme işlemleri oldukça güvenlidir.

Netropolitan aynı zamanda reklamların olmadığı bir sosyal ağdır. Üyeler sitenin içindeki sınıflandırılmış bölümlere reklamlar koyabilir ancak sitede üçüncü tarafların reklamları asla yayınlanmaz.

Dikkat edilmesi gereken önemli bir not: lüks yaşantınız için randevuları veya rezervasyonları ayarlayacak bir hizmet arıyorsanız yanlış yerdesiniz. Sitenin “hakkında” bölümünde şu yazmaktadır: Netropolitan’ın bir odacı hizmeti olmadığını lütfen anlayın. Üye hizmetlerindeki arkadaşlarımız sizin için bir jet kiralamaz veya biletleri tükenen bir Broadway şovu için bilet bulamaz. Bu kişiler üyelerimizi teknik olarak yönlendirirler ve üyelerimizin sorunlarını çözmeye yardımcı olurlar. “

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir