Kaldırımda yürüyenleri uyarmanızı sağlayan pirinç zil

Bu şık ve havalı aksesuar büyük şehirlerde yaşayan insanlar için bir zorunluluk.

Şehir ortamında koşmak için yaya saldırısından kurtulmanız gerekir ve bu yüzden de ister istemez yavaş tempoda koşmak zorunda kalırsınız. Bu sorunu ortadan kaldırmak isteyen Japon bir karı koca Runbell’i yarattı. Runbell yaklaştığınız zaman insanları uyaran giyilebilir bir pirinç zil. Rahatça koşmanızı sağlayacak bu ürünün farklı boyları ve şekilleri var.

Runbell alüminyum gibi ucuz bir seçenek yerine müzikal kalitesi olması için pirinçten yapılmıştır. Zilin en özelliklerinden biri silikon parçaları sayesinde parmağınıza uyacak şekilde rahatça ayarlanabilmesidir. Yani soğuk günlerde ürünü daha kolay kullanabilmek için silikon parçaları çıkarabilir ve eldivenlerinizi giyebilirsiniz.

İster şehir içindeki bir ormanda ister dağlık yollarda koşun Runbell şık formu, ihtiyaca göre ayarlanabilir parmak yeri ve güzel tarzıyla koşu takımınızın en önemli parçası olacak.

Teknik olarak koşu aksesuarı olsa da yaklaşık 28 gram ağırlığında olan Runbell daha çok şık bir takı gibi görünür. Runbell tek cinsiyetli bir aksesuar değildir yani hem kadın hem erkek versiyonu vardır. Kevin Nadolny ve Tomoko Yano çiftinin önemini vurguladıkları son nokta da ürünü üretirken nikel ve kurşun içermeyen bir metal kullanmış olmalarıdır.

Runbell hem daha fazla insanı koşmaya teşvik edecek hem de koşucular ve yayalar için daha güvenlikli bir ortam yaratacak gibi görünüyor.

Ücretsiz gönderim de dahil bu şık koşu aksesuarını 25 dolara satın alabilirsiniz. Runbell henüz amacına ulaşamadı ancak bu akıllıca iş fikrinin en kısa sürede beklenen ilgiyi göreceğinden eminiz.

En güzel iş fikirlerini ve yaratıcı tasarımları siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edececeğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir