Meyveli Buzlu İçecek Bayiliği

Tanım: Smoothie Factory sağlam, başarısı kanıtlanmış bir markadır ve geleceğe bakan girişimcilere bayilik fırsatı sunmaktadır.

Fırsatlar: dünya genelinde master bayilik fırsatı

İşletme türü: bayilik

Minimum nakit miktarı: 350,000 dolar

Eğitim: var

Smoothie Factory, meyve suyu ve smoothie ( meyveli buzlu içecek ) sektöründe lider konumunda bir markadır. Bir olimpik atlet tarafından kurulan Smoothie Factory müşterilerine sağlıklı seçeneklerden geleneksel fast foodlara kadar birçok ürün sunar. Bu basit konsept sayesinde müşterilere makul fiyatlı smoothieler, yağsız donmuş yoğurtlar, taze sıkılmış meyve suları ve diğer sağlıklı atıştırmalıkları çekici, temiz ve hoş ortamlarda hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Smoothie Factory  Çin, Vietnam, Hindistan, Pakistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar,  Mısır, Karayipler ve Rusya Federasyonu gibi dünya genelinde 90 noktada açılmıştır. Smoothie Factory hizmet, ürün ve itibarıyla tanınan bir marka haline gelmiştir. Smoothie Factory’nin en etkileyici avantajı bayilik sistemi, iç tasarımı ve şeklidir. Smoothie Factory sağlam, başarısı kanıtlanmış bir markadır ve geleceğe bakan girişimcilere bayilik fırsatı sunmaktadır. Eşi benzeri olmayan vizyonu, ürün sunumları ve bayilik fırsatı sizin için harika bir iş fırsatı olacaktır.

Muhteşem gıda ürünlerinin yanı sıra uygun fiyatlı diyet takviyeleri bayi sahiplerinin tek bir çatı altında çoklu kazanç sağlamasına yardımcı olur. Aslına bakacak olursanız beslenme destek ürünleri satışlarında lider olmak için beslenme destek ürünleri rakiplerine göre %30 – %50 daha ucuza satar.

 

Smoothie Factory bayiliğinin altı çizilmesi gereken özellikleri:

Smoothie’ler

Smoothie Factory konsantre madde veya koruyucu malzemeler kullanmaz ve içeceklerinde gerçek meyveler kullanır. Gerçek yabanmersinleri, ahududular, çilekler, kiviler, mangolar, portakallar, şeftaliler, ananaslar, böğürtlenler ve elmalar… Meyvelerin hepsi yüksek kalitedir ve sağlıklıdır.

Donmuş yoğurt

Smoothie Factory özgün, yağsız, ekşi ve keskin donmuş yoğurdunu taze meyveler ve kuru kaplamalarla karıştırır.

Beslenme destek ürünleri

Geleneksel dükkanlarda uygun fiyatlı sağlık ve beslenme ürünleri satılır.

İş modeli

Yiyecek/içecek ve beslenme destek ürünleri olarak iki ayrı kar merkezi vardır. Değer tabanlı fiyatlandırılan beslenme destek ürünleri yüksek marjlı smoothie ve donmuş yoğurt satışlarının artmasına yardımcı olur.

Düşük başlangıç maliyetleri

Smoothie Factory kalite veya estetikten ödün vermeden en uygun fiyatlı ürünleri bulur. Hiçbir öğede ıskontoları veya zamları kabul etmez.

Destek

Smoothie Factory doğru noktanın bulunmasından eğitim ve daimi danışmanlık hizmetine kadar birçok konuda bayilerine yardımcı olur. Sistemleri bayi sahipliğine dayanır ve bayileri başarılı olduğunda başarılı olacaklarını bilirler.

Bayi tatmini

Başarının gerçek ölçüsü bayi sahiplerinin mutluluğuna dayanır.

meyve-suyu-bayilik

Master bayilik fırsatları

Smoothie Factory’nin master bayilik fırsatı da vardır. Şirket bayilerin başarılı olmasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Smoothie Factory master bayisi olduğunuzda ilk günden itibaren 17 yıllık deneyimden, değerli araştırma ve geliştirme ekibinden, herkesin faydalanabileceği sağlıklı ürünlerden, tamamı kadrolu pazarlama departmanından ve bilgili destek ekibinden faydalanabilirsiniz. Master bayi olarak tek bölgede satış hakkı kazanırsınız ve bu sayede bulunduğunuz bölgede sattığınız bayiliklerden bayilik kullanım bedeli ve aynı zamanda giriş bedeli alırsınız.

 

Gelir elde etmenin dört yolu vardır

Doğrudan dükkan geliri: kurumsal Smoothie Factory dükkanı açtığınızda net gelir elde edersiniz.

Bayilik kullanım bedeli geliri: alt bayilik verdiğiniz takdirde bayilik kullanım bedeli alırsınız.

Aylık giriş bedeli geliri: bulunduğunuz bölgede alt bayilik açtığınızda aylık işletme payı kazanırsınız.

Bölge müdürü geliri: grubunuz bölge direktörü olarak sizin belirlediğiniz pazarları ve Smoothie Factory markasını genişletmek için nitelikli geliştiriciler sunar. Bölge direktörünün seçilen coğrafik bölgeye bağlı olarak geliştirme ücreti ödemesi gerekir.

Smoothie Factory güçlü ve ödüllendirici bir iş fırsatıdır.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir