Kişisel Su Filtresi

Yaz aylarında göl, nehir kenarlarında yapılan pikniklerde, dağ gezilerinde, yazın sık yapılan uzun kamplarda oldukça işe yarayacak olan kişisel su filtresi susuzluğu gidermede büyük yardımcı. Su canlı yaşamının devamlılığını sağlayan en önemli doğal kaynaktır. Fakat günümüz şartlarında oldukça kirlenmiş olan suyumuz kişisel su filtresi sayesinde temizlenebiliyor.

İçindeki filtresi sayesinde kirlenmiş olan kaynak sularını, göl ve nehir sularını süzerek güvenli bir temiz bir halde içmemizi sağlar. Bir yerde canlı yaşamı olup olmadığını oradaki su taneciklerine bakarak karar veren bilim adamları bize suyun ne kadar değerli bir yaşam kaynağı olduğunu zaten vurguluyorlar.

Suyun hayatımızdaki yeri bu kadar önemliyken su sıkıntısı çekebileceğim kamp ya da piknik alanlarında bulunan ve kirlenmiş olan suyu içindeki özel filtreli sağlıklı ve temiz hale getirmeye yarayan kişisel su filtresi oldukça işlevsel bir ürün.

Ülkemizde kamp ve piknik yapmaya meraklı ve bunlardan vazgeçemeyen insan sayısı hiç de azımsanacak gibi değil. Bundan dolayı hedef kitlesi geniş olan bu ürün ticaret açısından da oldukça başarılı bir ürün olacaktır. Vestergaard Frandsen tarafından tasarlanan b ürün pazara sunulduğu anda çok büyük ilgi gördü ve yüksek oranlarda satış kapasitesi elde etti. Girişimcileri ürünün satışlarından ve gördüğü yoğun ilgiden bir hayli memnun kaldı.

En kaliteli filtre üreticilerinin markasıyla çalışılarak üretilen özel filtresi ile su filtrasyon için titiz standartlara sahip olan EPA kuralları garantisinde olan ürün otoriterlerden tam notla onay alarak piyasa sürüldü. Yeni girişimcilere iyi bir ürün olabilecek olan bu ürün sayesinde ülkemizde de girişimciler oldukça büyük oranda satış potansiyeli yakalayabilirler. Büyük bir işlevi yerine getirmesi dolayısıyla sadece piknikçilere, kampçılara değil her bireye hitap edebiliyor.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir