Lüks Aracın İçinde Hem Şehri Gezin Hem de Özel Yemeklerin Tadını Çıkarın!

All-Star Restaurant adlı bir firma, UberEATS aracılığıyla teslimatı yapılan Tokyo’nun çeşitli bilindik yemeklerini, hareket eden bir restoran işlevi gören lüks bir Volvo içinde tatmanızı olanaklı kılıyor.

Daha önce bir servis otobüsünün banliyöler için nasıl ofis tarzı bir alana dönüştürüldüğüne tanık olmuştuk ve şimdi ise Tokyo merkezli All-Star Restaurant, lezzetli yemekleri lüks bir seyahat ile birleştirmek için UberEATS ve Volvo ile iş birliği yapıyor.

Kullanıcılar bir yandan yemek yerken bir yandan da ısıtmalı ve masaj yapan koltuklara, havalandırma özelliklerine ve Bowers and Wilkins ses sistemine sahip bir Volvo XC90 Excellence model araç ile Tokyo şehrinde seyahat edebiliyor. Girişim projesi dahilinde, Tokyo’nun çeşitli mutfak kültürünü yansıtması ve Japon mutfağının farklı kültürlerin mutfaklarından ne denli çeşitli olduğunu göstermesi için en iyi restoranlar ile anlaşılmış. Menüde başlangıç olarak somon böreği, fileto çorba ve Angus sığır bifteği bulunuyor. Yemekler UberEATS’in uygulamasından seçiliyor, restoranlarda hazırlanıyor ve ardından UberEATS kuryesi aracılığıyla Volvo’ya teslim ediliyor. Her ne kadar, ilk sipariş veren ilk biner mantığı ile çalışsalar da arabalar hiç boş kalmıyor.

İlginç girişim hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz:

Bu tarz araçlar, ev ve iş yerleri arasında “üçüncü bir alan” sunma açısından büyük bir potansiyele sahip. Sizce All-Star Restaurant’ın projesi, ülkemizde ve yemek kültürü ile bilinen diğer şehirlerde de başarılı olabilir mi? Ya da sizce yolculara daha başka ne gibi hizmetler sunulabilir?

 

İlginizi çekebilir

Yiyecek ve İçecek Sektöründe Dikkat Çeken İş Fikirleri
İlginç Restoran Konseptleri

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir