Mail Okuyarak Para Kazanmak İsteyenlere

Hepimiz internetin ne olduğunu ve bize sunduğu ek iş fırsatlarını çok iyi biliyoruz. E-posta pazarlamasının sanal ortamdaki rolü çok büyüktür. Günümüzde e-maillerle çevrelendiğimizi söylemek yanlış olmaz. Normalde işlerimizin bir gereği olarak günde birçok e-mail hizmetini kullanırız. ( Gmail, Hotmail vb. gibi ) peki ya hiç  mail okuyarak para kazanmayı düşündünüz mü? Belli ki cevabınız hayır olacak. O zaman size mail okuyarak nasıl para kazanabileceğinizin yollarını anlatalım.

Size ayrıcalıklı fırsatlar sunarak fazladan para kazandıracak bir sürü internet sitesi bulunuyor. Ancak dolandırıcı internet sitelerinden uzak durmanız gerektiğini unutmayın. Bu nedenle güvenilir ve olumlu sonuçlar verebilecek internet sitelerini sizler için araştırdık. Bu siteler mail yoluyla anketler için size para verirler ve ayrıca inanılmaz teklifler sunarlar. Boş zamanlarınızı ek iş yaparak  değerlendirmek istiyorsanız bu tam da aradığınız iş olabilir. Mail okuyarak para kazandıran siteler şöyle:

 

18 Adet Mail Okuyarak Para Kazanma Sitesi

1. InboxDollars

İnternetten para kazanma ile ilgili araştırma yaptıysanız mutlaka InboxDollars platformuna denk gelmişsinizdir. Reklam izleyerek, anket doldurarak, alışveriş yaparak ve mail okuyarak para kazanmaya yarayan bu siteye bilgisayardan, tabletten veya telefondan girmek mümkün. Üye olduğunuzda size 5 dolar bonus veriliyor üstelik.

InboxDollars size farklı şirketlerin email kutusuna erişim sağlıyor. Siz de bu emalleri açıp okuyup para kazanıyorsunuz.

Dahası okunacak mail bittiyse, zamanınızı anket doldurarak veya arama motorlarında bir şeyler arayarak değerlendirip bu işlemlerden de para kazanabiliyorsunuz.

Kazandığınız parayı çekebilmek için 30 dolara ulaşmanız gerek. Bu meblağa ulaşınca paranızı hediye çeki olarak alabilir veya Paypal üzerinden nakit olarak çekebilirsiniz.

 

2. Vindale Research

Mail okumakla uğraşmak istemiyorum diyorsanız Vindale Research’i de deneyebilirsiniz. Mail açmak için bile para kazanabiliyorsunuz.

Ancak esas olarak parayı mail okuyarak kazanıyorsunuz tabii ki. Kazandığınız meblağın 50 dolar sınırını aşması gerekiyor çekebilmek için.

Daha çok para kazanmak için anket doldurmak, video ve reklam izlemek gibi farklı opsiyonları da deneyebilirsiniz.

Vindale’e üye olduğunuzda 1 dolar, email listesine üye olduğunuzda ise 2 dolar bonus kazanıyorsunuz. Bir arkadaşınızı Vindale üyesi yaptığınızda ise bonus 5 dolara çıkıyor.

Parayı Paypal hesabınız üzerinden çekiyorsunuz.

 

3. MyPoints

MyPoints üzerinden mailleri okuyarak, maillere cevap vererek, maildeki linklere tıklayarak kazanç potansiyelinizi artırabiliyorsunuz. Her emaile tıkladığınızda 5 puan kazanıyorsunuz.

1 dolar 140 puana denk. Kazancınızı hediye kartı olarak almak için hesabınızda 5 dolar, nakit olarak Paypal’den çekebilmek içinse 25 dolar sınırına ulaşmanız gerek.

Mail okumaktan sıkıldığınızda video izleyerek de bir günde 500 puan kazanabilirsiniz ki bu da yaklaşık 3.5 dolara tekabül ediyor.

 

4. Swagbucks

Swagbucks da internetten para kazanma konusunda en önemli sitelerden biri. 20 milyondan fazla üyesi var Swagbucks’ın. Üstelik para çekme gibi konularda neredeyse hiçbir şikayet yok bu site hakkında.

Mail okuma, anket doldurma, oyun oynama, internette araştırma yapma gibi birçok görev var.

Bu işlemlerinden her birinden puan topluyorsunuz. 100 Swagbucks 1 dolara denk.

Kazançlarınızı Amazon indirim çeki veya nakit olarak alabiliyorsunuz. Android ve iOS uygulaması da var üstelik.

Mutlaka okuyun: Swagbucks Nedir? Swagbucks Üzerinden Nasıl Para Kazanılır?

 

5. InboxPays

InboxPays de mail okuyarak para kazanılabilen bir site. Üye olunca direkt 5 dolar bonus kazanıyorsunuz.

Mail okuma dışında birçok farklı basit görev var. Mail okuma konusunda ise sizin mail adresinize sürekli buradan mail geliyor. Siz bu emailleri açıp okuyarak para kazanıyorsunuz. Üstelik her gün onlarca mail geliyor. Yani para kazanmadığınız bir gün bile yok bu sitede.

Mailler genelde şirketlerden geliyor ve maillerdeki linklere tıklamanız gerekiyor. Bu kadar.

Mail başı 25 cent kazanıyorsunuz. Yani kısa sürede 100 dolar kazanmanız işten bile değil.

Para çekme limiti 25 dolar, ödemeler Paypal’dan.

 

6. FusionCash

FusionCash’te para çekme alt limiti 25 dolar. Anket, oyun, video izleme gibi farklı seçenekler var.

FusionCash’i diğerlerinden farklı kılan ödemelerinize kesinti uygulanmaması. Ne kazandıysanız banka hesabınıza o kadar para geliyor.

 

7. Daily Rewards

InboxDollars’ın yan sitesi olan DailyRewards’a ücretsiz üye oluyorsunuz. Üye profilinizi sizi en iyi tanımlayacak bilgilerle bolduruyorsunuz. Bu sayede ilgi alanlarınıza uygun emailler alıyorsunuz.

Sonra mail adresinize buradan çeşitli emailler geliyor. Açıp okuyorsunuz.

Ayrıca hangi email türünün ne kadar kazandırdığını da peşinen söylüyor DailyRewards. Örneğin finansla alakalı emailler, deri çantayla alakalı reklam emaillerinden daha çok kazandırıyor.

 

8. Cash Crate

Ücretsiz üye olabileceğiniz CashCrate bu işlem için size 1 dolar bonus veriyor. Mailler genelde firmalardan geliyor. Emailler satış ortaklığı odaklı linklerden de oluşabiliyor. Yani bu linke tıklayıp reklam veren şirketin web sitesine girince para kazanıyorsunuz. Bir şey satın almanız gerekmiyor.

Hesabınızda 20 dolar sınırına ulaşınca çekim işlemi yapabiliyorsunuz.

 

9. Unique Rewards

Üye olduğunuzda 5 dolar bonus kazanıyorsunuz. Bir arkadaşınızı UniqueRewards üyesi yapınca da yine 5 dolar bonus kazanıyorsunuz. Üstelik isterseniz 20 arkadaşınıza referans olup üye yaptırabilirsiniz. 20 kişi için 100 dolar kazanıyorsunuz yani!

Anket doldurma, oyun oynama, alışveriş yapma gibi farklı farklı görevler var.

Para çekme alt limiti 20 dolar ve ödemeler Paypal üzerinden yapılıyor.

 

10. Matrixmails.com

Matrixmails.com 2002 yılından beri insanlara mail okuyarak para kazandıran başarılı bir internet sitesidir. Spam riski olmayan Google sayfa değeri 4 olan bedava bir platformdur. Bütün mailler sunucular aracılığıyla kayıtlı adreslere gönderilir. Aynı zamanda hem teşvik edici hem de teşvik edici olmayan reklam çözümlerini uygun fiyatlarla sunarlar.

Matrixmails size nasıl ödeme yapar?

Ödeme almak için mailleri okumak zorundasınız.

Ayrıca internet sitelerini tıklayarak ve ziyaret ederek ödeme alabilirsiniz.

Ödeme almak için oyunlar oynayabilir ve makaleler yazabilirsiniz.

İnternette gezinerek ve diğer insanlara bu internet sitesinden bahsederek para kazanabilirsiniz.

Matrixmails.com kişisel kazancın yanında hayat boyu sürecek bonuslar verir. Ödemeler AlertPay aracılığıyla anında yapılır ve ödeme limiti 2 dolardır. 25-50 dolar arası saat ücretini kolaylıkla kazanabilirsiniz.

 

11. Paisalive.com

Herhangi bir ücret ödemeden hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız Paisalive.com mail okuyarak size para kazandırabilecek en iyi platformdur. Google sayfa değeri 4 olan Paisalive.com sitesine üye olduğunuzda günlük olarak sizin kullanıcı hesabınıza ücretli mailler gelecektir. Bu mailleri belirtilen talimatlar çerçevesinde okuduğunuz zaman sistem otomatik olarak hesabınıza paranızı yatırır.

Üye olduğunuzda 99 Rs kazanırsınız.

10 kişiye siteyi önerirseniz anında 10 Rs kazanırsınız.

Paisalive gelen kutunuza gelen e-postaları okuyarak 0.25 Rs ve 5.00 Rs arası kazanırsınız.

Paisalive.com üyelerine ödemeleri 15 günde bir yapar ve ödemeleri çekler aracılığıyla yapar.

 

12. Cash4offers.com

Cash4offers.com bilgisayardan çalışarak para kazanabileceğiniz bir diğer internet sitesidir. Online faaliyetlerinize bağlı olarak sizi çeşitli yollarla ödüllendirir. İnternet sitesinin sürdürülebilirliğinin göstergesi olan Google sayfa değeri üçtür.

Altın üye olduğunuz takdirde en az 72 saat içerisinde ödemelerinizi alırsınız. Yapmanız gereken tek şey mailleri okumak, anketlere katılmak, teklifleri tamamlamak ve denemek, online oyunlar oynamak, siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmektir. Bütün bunlar sonucunda ödemeler alırsınız. İnternet sitesine katıldığınız için 5 dolar alırsınız. Düşük ödemeler alsanız bile ödemeleriniz hızlı yapılır.

 

13. Sendearnings.com

Sendearnings.com online olarak para kazanabileceğiniz iyi internet sitelerinden biridir. Her ne kadar kullanıcı kılavuzlarında sert kurallar olsa bile olsalar da Google sayfa değeri üçtür.

İnternet sitesi 3 adımda çalışır

Kayıt olma süreci: “şimdi katıl” düğmesine tıklayarak bedava hesap açabilirsiniz.

Hesabı etkinleştirme: kaydınızın tamamlanması için mail aracılığıyla gelen onaylama linkine tıklayarak üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.

Kazanç sağlama: mailleri okuduğunuzda, anketlere katıldığınızda, online alışveriş yaptığınızda sınırsız nakit kazanırsınız.

Her okuduğunuz mail için size 1 dolarlık ödeme yapılır. Üye olan kişi altı ay boyunca internet sitesini bir kere bile ziyaret etmezse üyeliği kalıcı olarak iptal edilir. Ödeme talebinde bulunabilmeniz için hesabınızda en az 30 dolar birikmesi gerekir.

14. Moneymail.in

Moneymail.in: fazladan gelir elde etmek istiyorsanız Moneymail.in sizin için doğru yerdir. Günde 15 dakikanızı ayırarak aylık olarak 10,000 Rs kazanabilirsiniz. Moneymail’in konsepti oldukça basittir.

Google sayfa değeri 1 olan bu internet sitesinde her okuduğunuz mail için kolaylıkla 0.20 – 200 Rs arası kazanç sağlarsınız. Rs kazanmak için her gün hesabınıza girmeli ve gelen kutunuza gelen mailleri okumalısınız. Ayrıca internet sitesine ekleyeceğiniz her yeni üye içinde 100 Rs kazanırsınız. Bu fırsatlardan yararlanmak için bir an önce siteye üye olun. Unutmayın para kazanmanın bir diğer yolu da Online oyunlar oynamaktır.

Mail okuyarak para kazanabileceğiniz diğer 4 internet sitesi:

15- www.rupeemail.com

16- www.dealsncash.com

17- www.uniqpaid.com

18- www.email88.com

Mail okuyarak kazanç elde etmek hızlı para kazanmak için mükemmel bir fırsattır. Yukarıda bahsettiğimiz internet sayfaları size vaat ettiklerini yerine getirir. Yapmanız gereken hesap açmak ve belli talimatları takip ederek mailleri kontrol etmektir. Kısa sürede daha ço para kazanmak istiyorsanız arkadaşlarınızı da bu sitelere üye olmaları için teşvik edin.

 

İlginizi çekebilir

Reklam İzleyerek Para Kazanmak

Müzik Dinleyerek Para Kazanmak İster misiniz?

Yorum

Bir Yorum da Sen Bırak
  1. Çok Şahane bilgiler, fikirler ve öneriler var. Benim özel ilgi alanım, ölçülü, kafiyeli olarak, bestelenebilir şekilde şiirler yazmaktır. Bu konuda bir şey bulamadım. Anket işi ve buna benzer işler, internet üzerinden kazanç saglamam için başlangıç olacak. Daha sonra diğer işlerle ilgilenecegim Yeni iş fikirleri, bence çok mükemmel’ dir. Hürmetler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir