Masaj koltuğu bayilik fırsatı

Tanım: Back Rubber konsepti pazardaki en kolay otomat fırsatlarından biridir. Bu masaj koltukları sayesinde yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde hiç çaba göstermeden para kazanabilirsiniz.

Fırsatlar: Türkiye genelinde

Minimum nakit miktarı:  1,595 dolar

Eğitim: var

Ev merkezli: evet

Sizde yüksek kaliteli ev merkezli bir iş arıyorsanız Back Rubber masaj koltukları sizin için harika bir iş fırsatı olacaktır.

10 yıldan fazla süredir hizmet veren şirketin alışveriş merkezlerinde, güzellik salonlarında, manikürcülerde, kumarhanelerde, golf kulüplerinde, sağlık ve spor merkezlerinde, oto yıkamacılarda, havaalanlarında, otellerde, hastanelerde vb. gibi yerlerde bu satış makinelerinden olan bir sürü işletmecisi vardır.

Back Rubber konsepti pazardaki en kolay otomat fırsatlarından biridir.

 

Şirketin farklı yatırım seviyelerine göre programları vardır

Pasif gelir isteyen yüksek gelirli bir yatırımcı mısınız? Cevabınız evetse ihtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış bir program vardır. Yüksek gelir programının geçmiş performansı oldukça iyidir. Sizde bu eşsiz fırsattan yararlanabilirsiniz.

Bu işe sadece başlangıç sermayesiyle girerseniz de bir sürü seçeneğiniz olacaktır.

Bu masaj koltukları sayesinde yaya trafiğinin yoğun olduğu yerlerde hiç çaba göstermeden para kazanabilirsiniz. Bu fırsatın avantajlarından yararlanmaya ve kısa süre de para kazanmaya ne dersiniz?

Back Rubber farklı yatırım seviyelerine göre çeşitli paketler sunar. 1,595 dolar gibi az bir döner sermayeyle başlanabileceği gibi 50,000 dolarlık yatırımcıların ihtiyaçlarını karşılayan programlar da vardır. Her pakette belli sayıda koltuk ve aynı zamanda başlangıç ve daimi desteğe erişim imkanı vardır.

İsteğinize bağlı olarak işinizi genişletebilirsiniz. Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz. Masaj koltuklarını istediğiniz noktalara yerleştirdikten sonra para kazanmaya başlayacaksınız ve karınız makine sayısına bağlı olarak artacak.

Back Rubber masaj koltuğu envantersiz para makinesidir.

Back Rubber masaj koltuğu pazardaki en gelişmiş ve en güvenilir üründür. Back Rubber masaj koltuğunda müşterilere Shiatsu masajı yapan dört ticari motor vardır. Sağlam ve kaliteli para alıcı müşterilerin bir dolar karşılığında üç dakika boyunca masaj yaptırmalarını sağlar.

Makineler sizin için çalıştığından sizin çalışmanıza gerek yoktur!

 

Fırsat paketinde başka neler var?

Yerleşim noktaları: önemli noktaları garantilemenize yardımcı olacak profesyonel yer bulucularla güçlü ilişkileri vardır.

Araçlar: gelirini arttırmanıza yardımcı olacak şık bir biçimde tasarlanmış modern tabelalar vardır.

Para sayma makinesi: nakdinizi kolayca yönetmenize yardımcı olmak için VIP paketlerinin bir bölümünde para sayma makinesi vardır.

Güvence: uzun vadeli karlı noktalar korumaktadır. Şirket sizi ve koltuklarınızı korumak için gelir paylaşımı sözleşmesi yapar.

Bedava malzeme: özel formüle edilmiş vinil temizleyiciler ve dezenfektanlar makinelerinizin uzun süre dayanmasını kalmasını sağlar.

Bedava destek: fırsat uzmanları ve yatırım danışmanları başarılı bir başlangıç yapmaları için VIP üyelere destek verir.

Bu işe tek başınıza girseniz bile tam anlamıyla kendi başınıza olmazsanız çünkü Back Rubber yıllar boyunca sürecek kalıcı ilişkiler kurmayı vaat eder.

Düşük sermayeyle yüksek kazançlı iş arayanlara özel sermayesiz bayilik veren firmaları araştırmaya devam edeceğiz. Sevgi ve para ile kalın.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir