Piknik Sepeti

Kolunuzdaki çantanızın parka gittiğinizde adeta bir piknik sepeti olmasını ister misiniz? Çok amaçlı bir ürün ile işlerinizi çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Hem çanta, hem piknik sepeti, hem piknik örtüsü olabilen çok fonksiyonlu ürün evinizden çıktığınızda aslında kolunuzdaki çantadan başka bir şey değil.

Piknik için gerekli olan her ne varsa, yani bardağınız, çatalınız, tabağınız, içecekleriniz gibi gereksinimlerinizi kolaylıkla alabilecek kapasitede olan piknik çantası ya da piknik sepeti diyebileceğimiz ürün, tek fermuarla aynı anda bir örtüde olabiliyor. Fermuarı çektiğinizde bir kol çantası görünümünde olan ürün hem piknik eşyalarınızı taşımanızı hem de tek hareketle indirebileceğiniz fermuarı sayesinde piknik alanlarında yemeklerinizi üzerinde yiyebileceğiniz bir örtüye dönüşüyor.

Yolda görseniz asla bir piknik sepeti olduğunu düşünmeyeceğiniz ürün koldan askıyla omuza atılarak taşınabiliyor. Dilerseniz elde de taşıyabilirsiniz. Bu sizin tercihinize kalmış. Son derece pratik olan ürün oldukça kullanışlı oluyor. Tek hareketle bir çanta ya da piknik sepeti olabilen yaratıcı ürün tek hareketle de bir yemek örtüsü haline gelebiliyor.

Yeni atılımlar ya da girişimler yapmak isteyenler için hem iddialı hem işlevli hem kullanışlı olan ürün sayesinde ticarette yeni bir ürün sayesinde rekabet gücü artabilir. Ticaret hayatında durağanlık yaşayan ve yeni atılımlar yapmayı planlayanlar için yeni bir seçenek olabilecek nitelikteki ürün, yavaşlayan ya da neredeyse durma noktasına gelen satışları canlandırıp, arttırabilir. Malum, hayat şartlarının her geçen gün zorlaştığı günümüzde, ticarete atılırken başarılı olabilmek için,  böyle çok işlevli bir ürünle varlığını ortaya koymak son derece akıllıca bir atılım olabilir. İnsanların yaz ayarlında sık olarak gerçekleştirdikleri pikniklerde, çok işe yarayacak olan ürün, bebekli anneler içinde büyük bir gereksinim.  Dolayısıyla ürünün satış hedefi ve alıcı kitlesi hiç de azımsanacak gibi değil.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir