Sharkey’s Cuts for Kids bayilik fırsatı

Tanım: Tüm dünyada da hızla büyüyen çocuk kuaför salonu zincirinin bir parçası olun. Çoklu gelir akışı, anahtar teslim paketler ve tam destek fırsatlarından yararlanın.

Fırsatlar: Türkiye genelinde birçok ülkede tek-birimli, çok birimli ve master bayilik fırsatı

İş türü: bayilik

Minimum nakit miktarı: 89,995 dolar

Finansman desteği: şirket aracılığıyla

Eğitim: evet

 

Sharkey’s Cuts bayilik fırsatları

Deneyime gerek yok ihtiyacınız olan her şeyi Sharkey’s Cuts for Kids karşılıyor

Kanıtlanmış bir iş modeliyle geleceğinizi güvence altına alın ve Sharkey’s Cuts for Kids’le hayallerinizi gerçeğe dönüştürün. Sharkey’s Cuts for Kids dünya genelinde en hızlı büyüyen çocuk kuaför salonu zinciridir. Sharkey’s Cuts for Kids çatısı altına girecek hevesli girişimciler arıyor.

 

Sharkey’s Cuts for Kids iş modeli

Başarısının formülü dükkanlar aracılığıyla sağlanan çoklu gelir kaynağıdır. Saç kesimleri, doğum günü partileri, oyuncaklar, saç aksesuarları, takılar ve dahası.

Sharkey’s Cuts for Kids, ebeveynlerin ve çocukların farklı bir saç kesimi deneyimi yaşamak istediklerini bilir. Bu nedenle muhteşem saç kesimleri eğlence dolu tertemiz bir salonda, sıcak ve deneyimli stilistler tarafından yapılır. Çocuklar bir taraftan Dodge polis arabasına, Barbie Jeep’ine, Lightning McQueen yarış arabasına, Buzz LightYear aracına, Hummer’a, #8 Dale Earnhardt NASCAR yarış arabasına ve/veya Mini Cooper’a otururken bir taraftan da en sevdikleri çizgi filmleri veya Netflix’i izleyebilir.

Saç kesiminin yanında kızlara bedava mini kür ve erkeklere geçici dövme yapılır. Salona yerleştirilen eşsiz satış ürünleri, “Hollywood”  tarzı giyinme odaları ve diğer parti odalarında düzenlenen doğum günü partileri diğer gelir kaynaklarıdır.

Daha büyük olan çocuklarda bir taraftan saçları kesilirken bir taraftan 40″ ekranlarda Playstation 3, Playstation 4 veya X-box 360 oynayabilir, uydu televizyonu aracılığıyla en sevdikleri spor etkinliğini veya müzik konserini seyredebilir.

Sharkey’s Cuts for Kids bayisi olmak için lisanslı bir güzellik uzmanı olmanıza veya saç bakımı deneyimine sahip olmanıza gerek yoktur. Sharkey’s Cuts for Kids bayilerinden beklenen doğru tutumlara, iş etiğine, etkileşim içinde olma merakına, dinleme niyetine, öğrenme ve rehberlik etme becerisine sahip olmalarıdır.

Sharkey’s Cuts for Kids bayisi olduğunuz zaman durgunluğa dayanaklı 5 milyar doları çocuklar için harcanan 40 milyar dolarlık saç bakım sektörünün bir parçası olursunuz. Sharkey’s Cuts for Kids çoklu gelir akışı, faaliyet kolaylığı ve seçkin bayi desteğiyle kendini diğerlerinden ayırmayı başarmış bir markadır. Bugün belgeleri imzalayabilir ve bayinizi açabilirsiniz çünkü Sharkey’s Cuts for Kids bayileri için her şeyi kolay hale getirir.

Salonunuz açıldıktan sonra da destek devam eder. Sharkey’s Cuts for Kids bayisi olmaya devam ettiğiniz sürece birinci sınıf destek faaliyetlerinden yararlanmaya devam edersiniz. Uzmanlardan oluşan ekip hedeflerinize ulaşmanız için gerekli güveni ve huzuru sağlar.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir