Suluklu Uzatmalı Tasma

Can dostlarımız için suluklu uzatmalı tasma hem çok yeni hem de çok gerekli bir ürün.  Yurtdışında tasarlanan ve geliştirilen ürün hayvan dostlarını memnun etmeyi başardı. Suluklu uzatmalı tasma sayesinde, köpeğinizle çıktığınız uzun ve güneşli yürüyüşlerde suyun olmadığı yerlerde tüylü dostunuzun su ihtiyacını anında giderebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında sıcak havalardan bizlerden çok daha fazla etkilenen tüylü dostlarımız, bizlerden çok daha fazla su kaybederler ve bu nedenle su onlar için özellikle yaz aylarında hayati önem taşır. Sıcakta kendilerini serinletebilmek için ağızlarını sürekli olarak açık tutarak derin nefes alarak dilleri sayesinde ağızlarını adeta bir klima gibi kullanırlar. Dillerinden serinlemeye çalışan can dostları çok fazla salya salgıladıkları için aynı zaman su kaybederler. Yazın yürüyüşü bırakın oturdukları yerden bile sıcaktan çok fazla etkilenen can dostlarımız için yürüyüş sırasında çok kullanışlı.

Hem bir tasma hem de bir suluk görevi gören ürüne, yürüyüşe çıktığınızda can dostunuz için su koyabiliyorsunuz. Susadığı anda da suluğun ağzını açarak dostunuzun su ihtiyacını karşılamasını sağlıyorsunuz. Uzatmalı tasmanın köpeğinizi kontrol edebilmek için elde tuttuğunuz kısmına konana su sayesinde yürüyüş sırasında ne siz dostunuz için su aramak zorunda kalırsınız ne de dostunuz susuzluğunu gidermek için eve kadar beklemek zorunda kalır. Oldukça yeni ama bir o kadar da fonksiyonel ve yeni olan ürün hayvan dostlarının ve hayvan sahiplerinin varlığı düşünüldüğünde ticaret için de son derece alternatif bir ürün denebilir. Evcil hayvan malzemeleri satan yerlerde, kliniklerde ya da büyük alışveriş merkezlerinde satılabilecek ürün sayesinde sıkı bir ticarete adım atabilirsiniz. Ürün çok iddialı ve iddialı olması dışında çok gerekli. Bu gereklilikten kaynaklanan talep sayesinde başarılı ve uzun bir ticaretin kapılarını aralayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir