ZARA Bayilik Şartları

Dünyada 60’dan fazla ülkede 850’den fazla mağazası olan başarılı marka ZARA bayilik şartları hakkında merak ettiklerinizi sizin için araştırdık.

Dünya çapında üretim yapan başarılı marka hem bay hem bayanlara yönelik çok şık bay bayan takımlar, döpiyesler, abiyeler üretiyor. ZARA bayilik şartları arasında öncelikli olarak yeni açılacak mağazaların büyüklüklerinin şirketin istediği büyüklükte olması gerekiyor. Bunun dışında markanın öne çıkan bayilik şartları arasında şunları sayabiliriz;

Zara bayiliği almak için aranan şartlar

  • Ortalama yaklaşık 30.000 dolar maliyet harcamak, 80.000 doları ekipman, mobilya ve demirbaşlar için gerekli olan miktardır
  • Bir de telif ücreti ödenmek zorundadır. Bunun için yaklaşık 50.000 dolar, ayrıca yüzde 5-10 oranında telif ücreti
  • Toplam gelirlerin yüzde 0.3’lük kısmı reklam ve tanıtım için ilk etapta harcanması gereken rakamlar arasındadır.

Bu maddeler ilk etapta yerine getirilmesi gereken franche şartları arasında. Marka son derece kaliteli ve modern kesimleri ile kendini zaten dünyada çok zaman önce ispat etmiş olup, her geçen gün de başarılı üretimleri ile adını duyurmaya devam etmektedir. Birbirinden şık damatlık modelleri ile damatların vazgeçemediği ve iş hanımlarının en çok tercih ettiği markalardan olan Zara markasının bayiliğini almak şüphesiz çok karlı olacaktır. Bayilik için Zara ile el sıkışmadan önce marka yetkilileri ile yüz yüze gerçekleştirilecek bayilik toplantısı sayesinde çok daha fazla ve net bilgiye erişebilirsiniz. Tekstilin dünyada ve ülkemizde ticaretin çok önemli bir kısmını kapsıyor olması bu alanda kalkınmanın da güvencesi oluyor. Dünyada tanınmış olan ve zaten müşteri potansiyelinin çok yüksek olduğu bir markanın bayiliğini almak, ticarete atılacak olan girişimcileri yüzde doksan dokuz oranında başarı getirecektir diye düşünüyoruz. Zara bayiliği için acele etmenizi ve en kısa sürede Zara yetkilileri ile bir araya gelmenizi tavsiye ederiz.

 

İlginizi çekebilir

H&M Bayilik Şartları
Giyim Bayiliği Veren Firmalar

Yorumlar

  1. 05383184576 bu numaradan dönüş yapılırsa sevinirim daha öncede başvuru yaptım dönüş olmadı

  2. Zaranın bayiliğini almak istiyorum. daha önce tekstil işi ve kendi mağazam var. telefon numaram.05326859401iligilenirseniz sevinirim..