Takip bileziği ile çocuğunuzu plajda takip edin!

Girişimcilikle reklamı buluşturan yaratıcı fikirler şaşırtmaya devam ediyor. NIVEA Sun Kids dergi reklamını yırtarak ayırdığınız takip bileziği sayesinde çocuklarınızın ne kadar uzaklaştığını izleyebiliyorsunuz.

2013 yılında FCB Brasil ve Nivea ortaklaşa bir çalışma yürüterek güneş enerjisiyle çalışan şarj aleti yaratmıştı. Nivea’nın güneş ürünleri için hazırladığı broşürün içine yerleştiren kağıt kalınlığındaki güneş paneli güneşten aldığı enerji ile telefonunuzun ihtiyaç duyduğu enerjiyi karşılayabiliyordu. Bu girişim ruhlu ekip yeniden bir araya geldi ve harika bir fikre daha imza attı.

nivea-takip-bilezigi

Takip bileziği sahile giden aileler için tasarlanmıştır. Nivea geçen seneki çalışma gibi bu çalışmada da dergi sayfası kullanmıştı. Aileler dergiden ayırdıkları takip bileziğini çocuklarının koluna takıyorlar ve Nivea Sun Protege uygulamasını telefonlarına indiriyorlar. Daha sonra da takip bileziği ile telefonlarına indirdikleri uygulamayı eşleştiriyorlar. Aileler çocuklarının uzaklaşabileceği maksimum mesafeyi ayarlıyor ve çocuklar bu mesafeyi aştığında uyarı geliyor. Çocuklar mesafenin ilerisine giderse aileler radar benzeri bir ara yüz sayesinde çocuklarını güvenli bir biçimde bulabiliyor.

Reklam tanıtımını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz:

Reklam kampanyasının amacı çocukların Nivea markasıyla her anlamda korunabileceği fikrini ailelere aşılamak.

Yaratıcı reklam kampanyalarını ve girişimcilik fikirlerini siz değerli okuyucularımız için araştırmaya devam edeceğiz.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir