Yaratıcılık atölyesine dönüştürülmüş konteynır

BetaBox, kampüslerdeki öğrencileri teşvik etmek ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak için prototip yapma ekipmanları ile donatılmış kiralanabilir bir taşıma konteynırıdır.

Daha önce, kullanılmayan binaların ve alanların yaratıcı merkezlere dönüştürüldüğü bir sürü harika girişim gördük. 3Space yakın zamanda eski bir banka kasasını kamu yaratıcılık atölyesine dönüştürdü ve şimdi de Betaversity, bir konteynırı BetaBoxes isimli portatif prototip geliştirme alanına dönüştürdü.

BetaBox, öğrencilerde girişimcilik ruhunu teşvik etmek ve ortaya çıkarmak için geliştirilmiş 3 boyutlu yazıcılar, lazer kesiciler ve tarayıcılarla donatılmış özel bir prototip geliştirme laboratuarıdır. Bu konteynırlar üniversiteler, yüksek okullar ve işletmeler tarafından daha sonra derslerin, etkinliklerin, konferansların düzenlendiği bir laboratuar olarak kiralanabiliyor. Bütün kiralamalara öğrencilere projelerde yardım eden uzmanlarının hizmetleri ve eğitim atölye çalışmaları dahil.

BetaBox toplumsallık ve yaratıcılık bilinci oluşturan, bütün araçların tek bir yerde toplandığı, öğrencilerin ekipman araştırmak ve laboratuarda yer ayırmak için zaman veya hız kaybetmedikleri bağımsız bir merkezdir.

Avatar

Yazar : iş kurmak

Bir yanıt yazın

Avatar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir